roderma

Ukraden P 205 GTI.

41 posts in this topic

Ahoj, v noci z 19. na 20. února 2008 mi někdo na Kladně ukradl Peugeota 205 GTI 75 kW, zelená metalíza, dveře stříbrné, zadní blatníky kytované. Registrační značka 7S4 2076. Prosím všechny, kdo by ho náhodou viděl, aby mi dali vědět. Díky.:(

Cítíme s tebou.:(

Snad ho alespoň někdo uvidí a dá ti echo a povede to k nalezení vozu.

Přidávám fotky, ale mám bohužel jen starý, ty červený tílka tam už nejsou, dveře jsou stříbrný a zadní blatníky kytovaný.

post-0-14109599166062_thumb.jpg

Jo, Autoqualt Choustníkovo Hradiště. A protože jsem to zatím nefotil, a už asi ani nebudu, tak jsem upravil jejich fotku ve Photoshopu.

Kde ten svět spěje když se kradou už i takovéhle auta:xvul,vždyť ztoho auta nebudou mít nijak užitek i kdyby ho rozprodali na díly tak za něho moc nedostanou.Spíš si myslím že ho ukradli nějací mladí zmrdi ,kteří si chtěli vyskoušet jak jezdí GTIčko:nevim

Tohle fakt nasere:grr

Normální ku_vy to sou, co to ukradli...:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr:grr usekat jim pazoury..

držim palce tohle je fakt smutný :( ubožáci... doufám že se najde, u tehlech aut je to pravdepodobnejsi nez u novejsich.. drzim palce

Původně zaslal: marisw

Co to muselo byt za zvrhlika co ukradol 205...

ale je mi to luto:(:roll

To je jako 205 nevhodný autí pro krádež ???

Já bych tomu zr*dovi zlámal obě gremle i čapy u samý pr*ele !!!!!!!!

Pak se autí nejde někde po 14dnech opřený vo švestku !!!!!!!!!!!

mno, když se chceš dovézt do okolní vesnice, tak je dobrý.

Na díly ani moc ne.

Jestli se najde po 14 dnech opřený někde o švestku záleží taky na tom, jak moc dotyčnej s ním bude jezdit a taky na tom, kolik má paliva v nádrži

Tak se auto našlo. V pondělí ve 21:15 mi volali policajti z Libčic n/Vlt., že v tom chytli nějakýho týpka, co kradl šrot. Někdo zapomněl zabouchnout haubnu, takže se mu při jízdě opřela o střechu, speedliny jsou v prdeli, ale mám místo nich nějaký plecháče, zámek u řidiče, zadní okno vysypaný, atd. Zabít málo. Po víkendu dodám fotky.

Původně zaslal: roderma

Tak se auto našlo. V pondělí ve 21:15 mi volali policajti z Libčic n/Vlt., že v tom chytli nějakýho týpka, co kradl šrot. Někdo zapomněl zabouchnout haubnu, takže se mu při jízdě opřela o střechu, speedliny jsou v prdeli, ale mám místo nich nějaký plecháče, zámek u řidiče, zadní okno vysypaný, atd. Zabít málo. Po víkendu dodám fotky.

no hoši.... to je drzost nadevše.... tohle nepochopím...