Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svítí abs


Hanzík

Recommended Posts

dobrý den.Mam dotaz ohledně 406nový model...po výměně rozvodového řemene+kladek+řemene k alternátoru+kladek k měmu.Po vyjetí ze servisu mi však začala svítit kontrolka diagnostiky a palubní pc mi ukazoval ABS FAULT!nejde mi to nějak do hlavy...:myslimmají tyto věci spolu něco společného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hudy

ja bych trochu pojezdil a dle me se to srovna!anebo,kdyz delali ty rozvody,sundavali kolo a podbeh,tak mohli nechtic vytahnout kontakt abs u kola

jo taky si myslím že to bude něco podobnyho...nebo zkusím kolo sundat a mrknout na to...jestli tam na tom teda něco vykoukam...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba jednoznačne skontrolovať snímače a prívodné káble k nim. Mne sa tiež po prejazde po štrkovej ceste rozsvietilo ABS a diagnostika ukázala chybné ľavé predné čidlo kolesa. Po kontrole som zistil preseknutý prívodný kábel k čidlu, bol prerezaný ako keby nožom, čistý rez :o Tak som ho spojil, zaizoloval a funguje to :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: loque

Treba jednoznačne skontrolovať snímače a prívodné káble k nim. Mne sa tiež po prejazde po štrkovej ceste rozsvietilo ABS a diagnostika ukázala chybné ľavé predné čidlo kolesa. Po kontrole som zistil preseknutý prívodný kábel k čidlu, bol prerezaný ako keby nožom, čistý rez :o Tak som ho spojil, zaizoloval a funguje to :aut

a kde ty čidla najdu?O tohle jsem se nikdy nezajímal,tak nevím...:mad:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě že jak kdy...někdy mě abs nakope a občas ne!Měl jsem sundaný kolo,a nic jsem nevykoukal...kdyby měl někdo nějaky foto toho co ktomu pitomímu abs patří moc by to pomohlo...Nevím na co se zaměřit....:nevimdoufam že to bude jen nejaká blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...