Hanzík

svítí abs

11 posts in this topic

dobrý den.Mam dotaz ohledně 406nový model...po výměně rozvodového řemene+kladek+řemene k alternátoru+kladek k měmu.Po vyjetí ze servisu mi však začala svítit kontrolka diagnostiky a palubní pc mi ukazoval ABS FAULT!nejde mi to nějak do hlavy...:myslimmají tyto věci spolu něco společného?

ja bych trochu pojezdil a dle me se to srovna!anebo,kdyz delali ty rozvody,sundavali kolo a podbeh,tak mohli nechtic vytahnout kontakt abs u kola

Původně zaslal: hudy

ja bych trochu pojezdil a dle me se to srovna!anebo,kdyz delali ty rozvody,sundavali kolo a podbeh,tak mohli nechtic vytahnout kontakt abs u kola

jo taky si myslím že to bude něco podobnyho...nebo zkusím kolo sundat a mrknout na to...jestli tam na tom teda něco vykoukam...

Treba jednoznačne skontrolovať snímače a prívodné káble k nim. Mne sa tiež po prejazde po štrkovej ceste rozsvietilo ABS a diagnostika ukázala chybné ľavé predné čidlo kolesa. Po kontrole som zistil preseknutý prívodný kábel k čidlu, bol prerezaný ako keby nožom, čistý rez :o Tak som ho spojil, zaizoloval a funguje to :aut

Původně zaslal: loque

Treba jednoznačne skontrolovať snímače a prívodné káble k nim. Mne sa tiež po prejazde po štrkovej ceste rozsvietilo ABS a diagnostika ukázala chybné ľavé predné čidlo kolesa. Po kontrole som zistil preseknutý prívodný kábel k čidlu, bol prerezaný ako keby nožom, čistý rez :o Tak som ho spojil, zaizoloval a funguje to :aut

a kde ty čidla najdu?O tohle jsem se nikdy nezajímal,tak nevím...:mad:

A kdyz dupnes na brzdy,je tam citit ABS nebo ne?

Me svitila kontrolka asi 2x,pokazde tak minutku,ale jinak to brzdilo normal.

Treba to je jen nejaka malickost.

no právě že jak kdy...někdy mě abs nakope a občas ne!Měl jsem sundaný kolo,a nic jsem nevykoukal...kdyby měl někdo nějaky foto toho co ktomu pitomímu abs patří moc by to pomohlo...Nevím na co se zaměřit....:nevimdoufam že to bude jen nejaká blbost

Apreco nejdes nazad do servisu ze ti svieti abs? Ked ti to pred servisovanim nerobilo tak by to mali napravit. no nie?

Proč?Stim servisem už nechci mít nic společnýho...jsou to spíš opraváři zemědelských strojů než autoservis;)jejich hlavním vercajkem je 10kilová palice hasák a montážní pěna

A tos nevedel predtim? Ja vim, je to jen francouz, ale i tak :aut

[upravil dne 25.2.2008 Demo]