Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaká Alu kola?


Žampión

Recommended Posts

Původně zaslal: carbik

dik za foto, stejne jako jinym i me se libi Dezent V Dark, ktere se delaji jen s ET15. Vzadu to vypada, ze je mista dost, ale vepredu jsem se bal a dal bych tam radsi s ET25.

dezent-vdark-big.jpg

Ale napsal jsi sam, ze jsi skrtnul jen vzadu o predku se nezminujes. Asi to bude v pohode. Ja bych nakonec asi sahnul jen po gumach sirky 185/55 (standartne mam 175), takze dalsi mm k dobru.

[upravil dne 10.3.2008 carbik]

[upravil dne 10.3.2008 carbik]

Jinak Dezenty V se dělají i s ET 25 viz. http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonfig&auto=pe&model=206&velikost=15&typ=3%20door

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mik

Původně zaslal: tanagy

Vpredu s ET15 neni absolutne zadnej problem. Mam typovy list a vyjadreni TUV, ze to vyhovuje pro P206....

Vzadu se taky cely kolo schova - ale jak rikam pri prudkym najezdu a plne nalozenym auti sem slysel, jak to huklo o podbeh - takze to zapruzilo tak, ze se to dotklo. Takze pokud bych daval ruzna ET (což nevím, jestli se bez vyjimky může), tak bych dal ET15 dopředu a ET25 dozadu...a nebo vsude ET25 - pokud se v danym disku delaj.

185tky jsou rozumnej kompromis - priste do nich asi pudu. 195tky jsou pro muj 1.4benzin zabijakem uz tak malyho vykonu, samosebou ma valivej odpor vliv i na spotrebu.

Jako ve finale ja na šířku bočnic gumy skoro jedno jestli dáš 195, nebo 185...ta 185tka se stejnak roztahne po cele sirce disku - tam pak zalezi, jakou to ma sirku - jestli 6, nebo 6.5 - podle toho se vybira guma. 185tka má samozřejmě menší styčnou plochu s vozovkou

btw. ty dezenty v tmavý vypadaj velice dobře - na mým černým vozíku by to bylo luxusní.

Nechcete někdo moje kola za rozumnou cenu? :mrk Dva roky starý Enzo \"H\", bez vady, pneu Firestone Firehawk fuelsaver - tak 50procent. více viz moje stránky

Určitě ET 15 dozadu a ET 25 dopředu... protože ET 15 víc vylízaj přes okraj a vzadu je větší rezerva,takže tam se schovaj :super

Čoveče, ty asi nečteš, ne?:myslim

Měl si někdy na 206tce disky s ET15?

Psal sem tady, že ET15 jsou vpředu bezproblému a vzadu my jednou štrejchly (bez nějakýho následku) - a to mám odzkoušený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mik

Jinak Dezenty V se dělají i s ET 25 viz. http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonfig&auto=pe&model=206&velikost=15&typ=3%20door

Bylo by to jako nahradni reseni. Ale dival jsem se i u vyrobce a Dezenty V Dark 15\" s ET25 nedela (ale stejne bych to asi risknul, kdyz tanagy s tim nema problem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu má zase pravdu v tom, že zadní kola jsou s ET 25 zastrčený a přední s ET 15 zase na můj vkus moc vylejzaj a pokud bych chtěl snížit předek (jako že jo), mohlo by to už vadit. Nakonec budu kupovat MAK Fever 5R, 15\", ET 25 a když se mi bude zdát zadek zastrčenej, dám tam 10 mm podložky a mám ET 15. :) Plně naloženej vzadu stejně nejezdím. Je ale imho pitomost kupovat dvě kola s ET 15 a dvě s ET 25. Už jen kvůli tomu, že by se měly při přezouvání prohazovat přední se zadníma, aby se sjížděly oba páry stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: carbik

Původně zaslal: Mik

Jinak Dezenty V se dělají i s ET 25 viz. http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonfig&auto=pe&model=206&velikost=15&typ=3%20door

Bylo by to jako nahradni reseni. Ale dival jsem se i u vyrobce a Dezenty V Dark 15\" s ET25 nedela (ale stejne bych to asi risknul, kdyz tanagy s tim nema problem)

Tak tak, černá verze se dělá jen s ET 15, ET 25 mají až v 16\" rozměru. Já se na ně kvůli tomu vybodl, to radši koupím ET 25 + dvě podložky, viz. předchozí post.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Fakir

Tak jsem to vyřešil jinak. :) Tyhle se s ET 25 dělají. ;)

Tak už jsou objednaná kola, včetně pneu Bridgestone ER300 195/50 R15 82H, do konce příštího týdne by měly být doma. Těším se jak malej... :mrk:mrk:D

[upravil dne 27/3/08 Fakir]

post-0-14109599646866_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauves. můžeš pak dát vědět jak to jezdí s těma gumama? mám stejnej model auta jako ty a pořád nevim jestli tam dát gumy 50, nebo 55. páč už teď se mi zdá že ten podvozek je dost tvrdej a když tam dám ty nižší gumy,tak abych nepřišel aspoň o tu trochu tlumení nárazů z našich skvělých silnic. všichni mě od tech 50tek odrazujou,že si užiju každej kamínek, tak bych rád věděl jak to teda je. asi půjdu do těchto disků

Dotz Shuriken 6,5x15 ET25 leštěný+černý

[upravil dne 1.4.2008 Bobesch]

post-0-14109599714848_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, další člověk s Rolandem. :papa Jasně že dám vědět. Mně osobně se zdá sériovej podvozek zase hrozně měkkej, takže mi ty padesátky naprosto vyhovujou a ještě k tomu přijdou časem sportovní tlumiče. :) A navíc - profil 55 stojí někdy i jedou tolik, co 50, a to taky není zanedbatelné. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...