Sign in to follow this  
Followers 0
jarajarda

1.Severočeské Monte Carlo Rallye- foto report

28 posts in this topic

Takže dnes byl v 17:00 od Libereckého pivovaru Konrad odstartován historicky 1.zimní veteran rallye nazvané 1.Severočeské Monte Carlo Rallye. Vzhledem k tomu, že to mám "za barákem", tak jsem si to nemohl nechat ujít a vkládám sem fota z prvního dne. Atmosféra, i když bez sněžná, je víc než super a při nastartování a odjíždění všech těch závodních i nezávodních speciálů si připadáte jako na rallye v 70.letech:) Jel se orientační závod od Konradu přes Bedřichov do Josefova dolu, kde probíhala dvoukolová pravidelnostní jízda, vše již za tmy, tak si přišly na své světelné rampy:) Najdou se zde i skvosty jako Škoda Tudor, Škoda 130RS, Aero Minor... Jen je škoda, a to mne mrzí vejvíc, že zde nemá ani jedno zastoupení značka Peugeot..

"Bláznů" se zde sešly mraky a posádek se utvořilo přes 60:)

Zítra startujeme od Liberecké radnice a pokud bude ráno obstojně, vytáhnu i svýho "rusáka" z garáže:D

A jedou i TEPLÁKY:D:D Všimněte si svítilny, Česká vynalézavost- kelímek od jogurtu...:D

post-0-14109599111889_thumb.jpg

Teda Ty zelený kola jsou opravdu, ale opravdu PŘÍŠERNÝ (a nebojím se napsat HNUSNÝ)!!!!!!!!!

Toho dýmu bylo podstatně víc, ale jet za ní bylo hardcore, vidět nebylo, natož to ještě fotit..:D Ale jede jako svi_ě, laděná 1400ccm cca 120PS..

post-0-14109599112686_thumb.jpg

Původně zaslal: Medvěd

Teda Ty zelený kola jsou opravdu, ale opravdu PŘÍŠERNÝ (a nebojím se napsat HNUSNÝ)!!!!!!!!!

No to jo:D A na zahrádce maj lyže dřeváky a rezervu:D:D