Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Shanim starsi kotec


buml

Recommended Posts

odmitam po prestehovani sdilet spolecne prostory se svoji fenou (i manzelcinym psem) a tak jim shanim vlastni:D

starsi kotec pro psa, nevedel by nekdo o necem, volnem za rozumnou cenu, a byla by i bouda, popripade 2 kotce a dve boudy to by bylo uplne super;)

pokud mozno tak do 100km od C.Brodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

[popripade 2 kotce a dve boudy to by bylo uplne super;)

pokud mozno tak do 100km od C.Brodu

To jako jeden kotec a bouda Ty a druhej kotec a bouda manželčin pes ???

Dost dobrý............. :D :D

A to ještě chceš bydlet od manželky tak daleko s jejím psem? To by se jí ale po jejím pejskovi stýskalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak meno feny fakt neni dulezity, ale ten kotec bych fakt potreboval, protoze jinak budu muset nakoupit trubky a kari sit a svarit si vlasni, ale do toho se mi ted moc nechce

OT info pro myryna: doneslo se mi, ze clen VolksWagen se ted bude stehovat, ale adresu bohuzel nevim, tak ted abys zacal patrat nanovo.

[upravil dne 22/2/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s tím kotcem Ti opravdu nejsem schopen jinak pomoct - než pouze manuelkou / svářečská, řezání rozbruškou, nátěr - ale asi je to od Olc City dálka/.

Jo a člen VW - už jsem zde jednou říkal - co se platí na skládce za odpad - koberec, práce "čisťiče" , vlastní váha VW/snad je pouze docent a nemá přes váhu jateční - 100 kg/ , odvoz, manipulace, zvýšené náklady.......... ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...