Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám řadový domek...


Pe.Tr

Recommended Posts

Mno kdyby to nebylo tak děsivě unifikované a byla-li by Dubaj aspoň o něco blíž, tak bych o tom i přemýšlel (i když pokud dáš zajímavou cenovku .......... a uhradíš mi náklady ročních weekendových cest, dalo by se o tom přemýšlet - VVitty, Řebík a někteří další vyhrožují, že bych byteček na letné měl prodat, myslím, že zakoupením tohoto objektu bych jim na chvilku vzal vítr z plachet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Mno kdyby to nebylo tak děsivě unifikované a byla-li by Dubaj aspoň o něco blíž, tak bych o tom i přemýšlel (i když pokud dáš zajímavou cenovku .......... a uhradíš mi náklady ročních weekendových cest, dalo by se o tom přemýšlet - VVitty, Řebík a někteří další vyhrožují, že bych byteček na letné měl prodat, myslím, že zakoupením tohoto objektu bych jim na chvilku vzal vítr z plachet)

no nevim jestli vyměna za byt na Letne je možna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tohle (něco podobného jsem už viděl). Jestli máte někdo z vás nainstalován GoogleEarth, zadejte Dubai a na pobřeží uvídíte tohle shora. Jsou to uměle vybudované ostrovy tvaru palmy. Myslím že dva vedle sebe. Vypadá to fakt docela zajímavě... Tady dávám ukázku (výřez z GoogleEarth, výška cca 37km)

post-0-14109599167384_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...