Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pe.Tr schání pomocníky na I.etapu stěhování


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

což nejvíc pocítil KDO kteremu se tímto omlouvám za prasklý pravý ušní bubínek , malem modřinu na čele a kdovi co ještě.

Co říkáááš???? :aut

Ale ne, dobrý je to a nemáš zač. Ještě jsi mohl letmo zmínit své navigátorské schopnosti, když jsi řekl doleva a rukou ukázal vpravo, pak obráceně a po několika těchto pokusech raději jen ukazoval rukou, aby Medvěd nejezdil dokola. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pe.tr:

Rádo se stalo ;)

Doufám, že až bude \"rekolaudace\", tak bude nějaká \"big páty\" :mrk

Bydlíš teď kus od pole, tak se nějaký místo na pár stanů, pódium a parkování peugeotů určitě najde :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

To Pe.tr:

Rádo se stalo ;)

Doufám, že až bude \"rekolaudace\", tak bude nějaká \"big páty\" :mrk

Bydlíš teď kus od pole, tak se nějaký místo na pár stanů, pódium a parkování peugeotů určitě najde :aut

JJ ted si budu moct dovolit v byte delat party pro vic jak 2 lidi, predtim to tak nejak nešlo no :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

velky dik, za dnesni, tedy vlastne vcerejsi, akci Honzovi a take samo Petrovi, az na to ze nemame strechu se relativne vse povedlo;) takze si jdu \"uzit\" posledni noc ve Spolanovicich:papa:papa:papa

Já po dnešku musím konstatovat že ne ve všech peugeotech se člověk kochá a houpe.

Zn. koupím nové záda:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Jojo, není zač a příště zas.

Mimochode, moje žena vás ještě večer viděla jak asi nakládáte. Ona tam na oplátku vykládala kámošku. Prej ste oba blbě koukali:D:myslim

Si myslím, že Tvá žena jen neodhadla setrvalý stav, protože oba pány ještě dokonale nezná

(osobně od obou aktérů neznám jiný než blbý pohled - a to už je pozoruju hezkých pár pátků)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Jojo, není zač a příště zas.

Mimochode, moje žena vás ještě večer viděla jak asi nakládáte. Ona tam na oplátku vykládala kámošku. Prej ste oba blbě koukali:D:myslim

no my auto poznaly ale neviděli jsme na misto řidiče tak jsme se divily co to pred barakem nacvičuješ a že nejdeš za nama.

:D Médo počkamsi na tvuj blbý pohled až se budeš stěhovat ty :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Honza z Nera

Jojo, není zač a příště zas.

Mimochode, moje žena vás ještě večer viděla jak asi nakládáte. Ona tam na oplátku vykládala kámošku. Prej ste oba blbě koukali:D:myslim

no my auto poznaly ale neviděli jsme na misto řidiče tak jsme se divily co to pred barakem nacvičuješ a že nejdeš za nama.

:D Médo počkamsi na tvuj blbý pohled až se budeš stěhovat ty :D:D:D

Myslel jsem si to. Ona je žena docela malá, a tak za tím volantem není moc vidět:D

Jinak ty blbý, možná spíš tupý ksichty, jsme měli asi hlavně v tý maringotce. . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...