Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pe.Tr schání pomocníky na I.etapu stěhování


Pe.Tr

Recommended Posts

Ahoj lidé dobří , scháním pár lidiček z okolí , co by měli v nedeli od 10:00 čas a ochotu mi pomoci odstěhovat par věcí z bytu do bytu , je to jen par metru od sebe ale v druhem domě je malinky vytah a do druheho patra to sam nezvladam , pujde o skrinovou nastavbu ,rozloženou dvoupatrovou postel ,komodu a cca třicet krabic 50x70x70 .

Díky všem zájemcům za ochotu .

[upravil dne 21/2/08 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak dle vyjádření ženy se celá záležitost má z naší strany takto - je mi jedno zda se akce bude dít v sobotu nebo v neděli, ale očekáváme reciprocitu

viz.

[upravil dne 21/2/2008 Medvěd]

ja to tušil :D , počitam stim:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Jen pro vsechny, kdo chteji pomoci, mam jednu podminku, nikdo z Vas nesmi mit jakykoli zarodek jakekoli infekce, z duvodu nemoci nasi maly, diky

V tom případě odkládám náklad před vchodovými dveřmi do paneláku, nejsem zcela zdráv...

EDIT: Eventuelně až u vchodu do bytu. Roušku na xicht nechci, už takhle se mi blbě dejchá;)

[upravil dne 21/2/2008 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: buml

Jen pro vsechny, kdo chteji pomoci, mam jednu podminku, nikdo z Vas nesmi mit jakykoli zarodek jakekoli infekce, z duvodu nemoci nasi maly, diky

V tom případě odkládám náklad před vchodovými dveřmi do paneláku, nejsem zcela zdráv...

este je tu moznost vyresit to rouskou pred usta, ale nevim jestli doma naky mame, manzelka snad naky prinese z nemocnice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...