Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizer-zmena kodu


Peťulák

Recommended Posts

Mate nekdo zkusenosti se zmenou kodu imob. na P306?

Tedy asi nejde o konkretni model,protoze jsem ten samy videl v Saxu,ale projistotu to pisu cely.

Jak se dela zmena?nekdo mi rikal ze se to snad musi rozmontovat,coz mi prijde jako zbesily reseni(to snad dela jen Nicolas Cage v 60 seconds) a pak ze se ruzne toci klickem a u toho se zadavaji kody.

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,jeste se zeptam,jak se aktivuje servisni mod?

Mam na mysli ze pokud ho predam se servisnim kodem,tak jak dlouho je to servisni cislo aktivni nebo je treba ho pak manualne zmenit?

Je to tak ze v danou dobu plati dva kody najednou?Jak muj,tak i servisni?

Vim ze se ptam jak blbec,ale sveho piskotka mam rad a nerad bych o nej prisel jen proto,ze nejaky servisak zna jeho kod.Bohuzel na autorizovany servis nemam a ostatnim verit zase az tak nejde,kdyz tam ty ucne vidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peťulák

Dekuju moc za vycerpavajici info,moc mi to pomohlo.

A jeste posledni dotaz,nevite nekdo jak moc je to ucinne?Chapu ze asi normalniho zlodeje to odradi,ale jak moc je snadne to odblokbout nebo obejit kod pro nekoho zkusenejsiho?To jen at mam info komplet:aut

Stačí dát svoji ŘJ u který znám kód a frčím v dál. :D

Nic není bez možnosti to nějak o....t. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
Dekuju moc za vycerpavajici info,moc mi to pomohlo.

A jeste posledni dotaz,nevite nekdo jak moc je to ucinne?Chapu ze asi normalniho zlodeje to odradi,ale jak moc je snadne to odblokbout nebo obejit kod pro nekoho zkusenejsiho?To jen at mam info komplet:aut

das to do servisu on to odblokuje servisnim kodem necha rozle zapalovani odpoji klavesnici a uz to fici bez immo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...