Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

roztec hagusu P406 Break vs. Fabia combi


buml

Recommended Posts

Tak sem se dneska zase jednou vytocil, v ramci stehovani potrebuju prevest do skladu kola, tak vemu nosic na 4 kola, kterej sem mel na Fabii combi a nevychazim z uzasu, na francousky vuz stredni tridy se NEVEJDE:grr nosic nastavenej na vuz nizsi tridy. Tohle uz mi fakt hlava nebere, jen by me zajimalo, cim ten inteligent, ktrej auto navrhoval premejslel.

Rozdil v rozteci hagusu je 6cm ve prospech Skodovky:o:o:o

[upravil dne 21/2/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ona asi nebude rosteč podélníků normovaná :myslim

Že by to vycházelo z designu 406té a jejího radikálního zůžení nahoře? :D

A co takovej Bentley Arnage, ten je dole o 220 mm širší než 406tá a nahoře o cca. 100 mm užší...ale kdo by na to rval hagusy:D

Je ale pravda, že jsem musel universální příčníky na hagusy také zkracovat. Přečuhovali v boku auta na jedné straně asi o 10 cm, vzdau pak o 15 cm :(

A taky Škodka má hagusy narvané až na samém kraji střechy. Peugeot 406 až nza tím žlábkem, teda alespoň to tak mám u firemní Oktávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem na ten zazrak dneska nandaval 4 kola a musel sem pouzit spousty hrube sily (kola sem dokonce odrel), abych je tam vubec narval, fakt vytocenej jako svina:grr

no nic, mam do budoucna dalsi kriterium podle ceho vybirat auto stredni trida obcas nestaci:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...