Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Co říkate na Citroen C2 1,6i VTR


Dundy

Recommended Posts

Napsán autorem Cidas

Nic proti Citroenům, ale BX připomíná spíš rakev na kolech než auto... :D

Jóó Pežoty měli vždycky nadčasový desing... Citroen nadčasové pohodlí... :D

jo to stebou souhlasím - ale možná jsem morbidní ale každá rakev je pěkná (BX) - každej tam jednou musí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Napsán autorem Dundy

Jdede se s tim nekam svezt a dukladne prohlednout.Mel jsem stejne pocity nez jsem mel moznost s touhle \"motokarou\" par hodin drandit.

A jak se ti zdála ta převodovka?? Četl jsem na to pár recenzí a každej o tom píše něco jiného. Stejně si myslim, že pokud to má být nějaka \"sportovní\" verze tak jedině s manuálem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono se to tezko posuzuje.Ja jsem si napriklad oblibil manualni mod za pouziti tlacitek pod volantem.V tomto modu se da opravdu jezdit sport a dokonce si pri podrazovani motor dava i meziplyn.Hodne lidem vadi ze pri automatu je na KICK-DOWN dlouha prodleva nez se prevodovka adaptuje a podradi treba o dve rychlosti dolu.Ja nevim jak vy ale ja pri predjizdeni (kdyz jde o cas)zasadne pouzivam manual a podradim si drive nez je potreba.Potom jde uz jen o zvyk.Razeni pakou mi moc nesedi (prijde mi to nelogicke a pri opirani ruky a fofrklacek se mi casto stavalo ze jsem si v zatacce vykvaltoval na N - je to pakou do prave strany). Tak takto mi pride SensoDrive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...