Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

help


Tomasi1

Recommended Posts

zdravím hoši...mám taký velký problém. už nejakú tú dobu mi svieti kontrolka diagnostiky, trošku som prekontroloval vizuálne motorickú stránku a nedával som tomu velký význam..ved vela ludí čo počujem behajú s rozsvietenou kontrolkou. v poslednom čase ale dosť radikálne klesol výkon, ťažko sa vytáčajú spodné otáčky, žerie mi o niečo viac ako doteraz a podivuhodné je to, že mi strašne rýchlo uniká chladiaca kvapalina...chystám sa samozrejme na diagnostiku, ale najbližšie až nasledujúci týžden. rád by som počul vaše odhady o akú závadu by sa zrejme mohlo jednať. Auto: P206, 1,4 HDi...dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

unika chladici kapalina jakym zpusobem, motor si od oka kontroloval jak pises tak jestli netece tak ti to nejsjpis bere motor, pod olejovym vickem neni voda v oleji? Muzes mit tesneni pod hlavou v haji, nejaka trhlina atd..jdou bublinky z expanzni nadrzky na vodu pri bezicim motoru? Pak dej vedet.. Jak si dopad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

to aaischa:

takže som po diagnostike konečne s výsledkom, že turbo v prdeli. nevedel mi presne chlapík povedať či bude to turbo ešte použitelné, alebo či je celkom mrtve, ale ked som vytočil otáčky, on tam nejako strčil štoubovák a dymilo to jak z výfuku. takže neostáva nič iné len rozobrať a dopátrať sa svojho ortieľu. Ak bude treba kupovať nové turbo, som v prdeli :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tomasi1

to aaischa:

takže som po diagnostike konečne s výsledkom, že turbo v prdeli. nevedel mi presne chlapík povedať či bude to turbo ešte použitelné, alebo či je celkom mrtve, ale ked som vytočil otáčky, on tam nejako strčil štoubovák a dymilo to jak z výfuku. takže neostáva nič iné len rozobrať a dopátrať sa svojho ortieľu. Ak bude treba kupovať nové turbo, som v prdeli :bojim

repase večinou bejvá mnohem míň nákladná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...