Sign in to follow this  
Followers 0
Cabus

Peugeot 206 barva karoserie

7 posts in this topic

Zdravím. Potřeboval bych pomoc s určením čísla barvy karoserie. Štítek na dveřích je poškozený a nevím kde jinde bych ho zjistil.Mám Peugeot 206 r.v. 12/2000 je to vínová metalíza. Pomůže mi někdo se stejným peugeotkem. Díky

S barvou, pokud nemas auto, ktere prave vyjelo z linky, tak se stejne hleda odstin...

Původně zaslal: Cabus

Zdravím. Potřeboval bych pomoc s určením čísla barvy karoserie. Štítek na dveřích je poškozený a nevím kde jinde bych ho zjistil.Mám Peugeot 206 r.v. 12/2000 je to vínová metalíza. Pomůže mi někdo se stejným peugeotkem. Díky

ahojky ja sem taky potreboval striknout celou novou haupnu a ten stitek bocni sem taky ztratil.a to mam takovou tu \"blbou\" metalizu co se meni dle svetla na slunicku je stribrna a cim je venku tmaveji tak prechazi pres zlatovou az do sedy. takze sem to chtel mit poradne aby to nebylo poznat tak sem to dal do peugeota a ty si bez problemu poradili stacilo jim VINko podle toho presne zjistili barvu a hlavne jak bylo auto origo strikano jestli horizontalne nebo vertikalne a z jaky strany a pod jakym tlakem to vse je pri tehle barvach dulezite. k tomu se dela rozstrik na blatniky by to nebylo poznat. takze na tomhle bych nesetril a peugeot by to jistil.mej se :papa

[upravil dne 3.3.08 upper9]

Když jsem v prodejně peugeotu kupoval opravnou tužku na lak karosérie,tak odstín mi zjistili dle VIN které je vyraženo na spodní hraně zavazadlového prostoru vpravo od oka protikusu zámku :papa