Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní parkovací světla


martun

Recommended Posts

Dobrý den, nedávno jsem koupil Peugeota 306 a nemohu přijít nato proč mi nejdou zadní parkovací světla. Pojistky jsou ok a akorát co jsem našel tak je to, že tam chybí relátko označení nevím. Co myslíte ? Moooc děkuji a velice si vážím vašich rad ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martun

žárovky jsou dobré. Akorát jsem se ještě nedostal ktomu, abych to proměřil. Je to, ale divné, že zadní světla všechny jdou akorát parkovací světla. Takže co radíte ? Děkuji

parkovačky jinej vypinac, jiny draty, takze to zmer, jukni jestli to nekde neni vyhnili, zlomený atd.. u novejsich aut to neni tak pravdepodobny ale stejne, nebo jenom uvolnenej kontakt proste kontroluj :) neni co zkazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: martun

Původně zaslal: igor.sk

Ohm - metrom premeraj či Ti spína čidlo na prevodovke.

jo, ale moc nevím kde na mém Peugeot 306 r.v. 94 najdu to čidlo na převodovce :nevim

v bloku prevodovky poznáš, nejde minout, staci knizka peugeot 106...

Dobrá zítra se nato vrhnu. Kdyby jste někdo měl ještě nápad tak se podělte. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martun

zdravím, tak čidlo je ok (po zmáčknutí je pruchodný). A do zádu se nic nedostane. Tak nevím jak bych to měl ještě proměřit ..? Děkuji

z pátečky nebo parkovaček moc to nechápu? u zpátečky kabel od spinace de do pojisktovky a pak dozadu, podle barvy sem našel kam, spinac zmeril byl ok, a dozadu sem natah novy draty, priletoval a udelal aby svilitili jenom pri zapnutym zapalovani, tim ze sem vzal štavu z´pojistkovky tam kde je jen pri zapnutí... jinak se dozadu podivej na barvu dratku, jdi po nich, změr odpor jednotlivejch dratu smerem dozaduod pojistkovky at vis kterej je spatnej, a změř taky jestli je vůči kostře nebo plusu napětí na tomspínači na převodovce, podle toho jak je to zapojeny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martun

Dobrý den, nedávno jsem koupil Peugeota 306 a nemohu přijít nato proč mi nejdou zadní parkovací světla. Pojistky jsou ok a akorát co jsem našel tak je to, že tam chybí relátko označení nevím. Co myslíte ? Moooc děkuji a velice si vážím vašich rad ;)

Ještě můžeš odpojit konektory od čidla a propojit je a zapnout klíček do polohy jak se ti rozsvítí kontrolky jinak zpátečkové nesvítí. měl jsem stejný problém,ale bylo to v čidle.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...