Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Retušovací tréning


destiny

Recommended Posts

Původně zaslal: destiny

No, je to hlavně reklama na tu lahev a už takhle je tam hodně špatně vidět :aut Kdybych tu slečnu ještě přirášlil na patřičných místech a vyretušoval hadříky, nemusle bych tam tu lahev dávat vůbec a vyšlo by to nastejno :D

no kdyz by se lahev umistila na spravne misto ... ehm, no nic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: destiny

No, je to hlavně reklama na tu lahev a už takhle je tam hodně špatně vidět :aut Kdybych tu slečnu ještě přirášlil na patřičných místech a vyretušoval hadříky, nemusle bych tam tu lahev dávat vůbec a vyšlo by to nastejno :D

no kdyz by se lahev umistila na spravne misto ... ehm, no nic :D

:D koukám napadlo to víc lidí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slečna není můj typ, ale obsah láhve bych si docela dala.... :-)

Retuše jsou super věc, hlavně v reklamě, ale to co se občas objevuje v časopisech/atd., to už je podle mě za hranicí dobrého vkusu ... proto fotky zásadně neretušuju (resp. fotky lidí) ... taková pěkná černobílá fotka, hezky ostrá, vyvážená - na ní mi žádné vrásky, faldy, atp. vůbec nevadí ... po zkušenostech s mentální anorexií a snaze vyrovnat se nesmyslným idolů z časopisů v řadách mých nejbližších prostě říkám retuším NE!

Kdyby tohle žehlení, rovnání, vypínání, atd. šlo stejně snadno i ve skutečnosti, můžou se plastičtí chirurgové jít klouzat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...