Sign in to follow this  
Followers 0
destiny

Retušovací tréning

18 posts in this topic

No, je to hlavně reklama na tu lahev a už takhle je tam hodně špatně vidět :aut Kdybych tu slečnu ještě přirášlil na patřičných místech a vyretušoval hadříky, nemusle bych tam tu lahev dávat vůbec a vyšlo by to nastejno :D

Původně zaslal: destiny

No, je to hlavně reklama na tu lahev a už takhle je tam hodně špatně vidět :aut Kdybych tu slečnu ještě přirášlil na patřičných místech a vyretušoval hadříky, nemusle bych tam tu lahev dávat vůbec a vyšlo by to nastejno :D

no kdyz by se lahev umistila na spravne misto ... ehm, no nic :D

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: destiny

no kdyz by se lahev umistila na spravne misto ... ehm, no nic :D

:D koukám napadlo to víc lidí :D

Na ženský to působí obráceně. Ty vidí lahev a až po chvíli si všimnou, že tam je nějaká ženská :D

Slečna není můj typ, ale obsah láhve bych si docela dala.... :-)

Retuše jsou super věc, hlavně v reklamě, ale to co se občas objevuje v časopisech/atd., to už je podle mě za hranicí dobrého vkusu ... proto fotky zásadně neretušuju (resp. fotky lidí) ... taková pěkná černobílá fotka, hezky ostrá, vyvážená - na ní mi žádné vrásky, faldy, atp. vůbec nevadí ... po zkušenostech s mentální anorexií a snaze vyrovnat se nesmyslným idolů z časopisů v řadách mých nejbližších prostě říkám retuším NE!

Kdyby tohle žehlení, rovnání, vypínání, atd. šlo stejně snadno i ve skutečnosti, můžou se plastičtí chirurgové jít klouzat :-)

To víte, pošlete destinymu fotku 45letýho tlustýho chlapa a on z toho udělá reklamu na šampáňo s babou:D.

Ba ne, sranda.:aut

Pěkně udělané destiny. To skoro vypadá jako by tě to živilo. :D:D:aut

Přišlo mi pár dotazů ohledně retuší dou soukromých zpráv a jedna otázka byla, jestli retušujeme jen baby? :) Tak tedy uvádím další příklad (sice už to tu bylo, ale jak jsem četl, někteří to beviděli):

Retušovací trénink 2

DESTINY :aut

Z čehož plyne, pozor na fotky co holky posílaj před seznámením.

Abychom se pak nedivili...

No jo, vzalo se křivítko a slečna se vyrerušovala... :)