Sign in to follow this  
Followers 0
Melandros

Prodloužení kabelů od invertoru - chybicka

11 posts in this topic

Cus chlapi, tak jsem si koupil teda nakonec neony do pc ale mam problemek, na to abych je mohl dat pod nohy spolujezdce a ridice maji kratke kabely :/ zkousel jsem je prodloužit dvoulinkou ale po dosazeni delky jakou pozaduji ten neon svití jakoby do půlky a jeste slabě.. kde muže byt chyba ??

chyba je v tom ze ty kabely se nedaji prodluzovat, musi zustat tak dlouhe jak jsou

Původně zaslal: Ferry

chyba je v tom ze ty kabely se nedaji prodluzovat, musi zustat tak dlouhe jak jsou

Ja je teda mam prodlouzene a zadny problem...

Zkus tam dat silnejsi kabel (mensi odpor). :myslim

ten drat je odorovej, tudis si zmenil odpor a sviti to min. musel by ti to spocitat nekdo kdo do toho vidi

Tie kable sa nedaju predlzovat - a hlavne.. nedavaj dvojlinku.. tie kable nesmu byt tak blizko pri sebe

Dalsia vec - ked ti este nezhorel invertor, tak ti zachvilu zhori

Takto zapojeny na predlzenom kabli mne vydrzal len asi pol hodinu ;)

Cize jedine 2 invertory

Tak jak tak ctu, tak jsem asi kouzelnik, bo mam prodlouzene kabely k vybojce, mam tam dvoulinku (mimochodem nechapu provc by kabely nemohli byt u sebe, kdyz normalne jsou taky u sebe), vsechno mi funguje a nic neshorelo... :aut

Původně zaslal: f3Rd@

Tak jak tak ctu, tak jsem asi kouzelnik, bo mam prodlouzene kabely k vybojce, mam tam dvoulinku (mimochodem nechapu provc by kabely nemohli byt u sebe, kdyz normalne jsou taky u sebe), vsechno mi funguje a nic neshorelo... :aut

poviem ti to takto - preco na stoziaroch tahaju droty vo vzdialenosti od seba az niekolko metrov?... keby ich dali blizko, tak usetria na velkosti stoziaru :)

Inac - tie original kabely su oddelene - neni to dvojlinka, ale 2 nezavisle vlakna... blizko seba su len na koncoch ;)

Je to proste tak... sam som neveril, ze to robi taky rozdiel, ale robi....

Netvrdim, ze tie kabely sa nedaju predlzit.. ale zrejme treba nejake kvalitne, vhodne na VN a ked su blizko seba, tak musia mat dobru izolaciu ;)

[upravil dne 25/2/08 ALFWORKS]

no, ja tam mam aspon 2mm prumer kabelu s poradnou izolaci. Jinak na sloupech se to taha tak daleko, aby to bylo od sebe dostatecne izolovane, vzduch se vyuziva jako izolant -asi.

Jinak kdyz koupit ty neony, tak draty jsou vzdy vedle sebe. Neni to dvoulinka, jsou zvlast, ale jsou vedle sebe... Jak bude cas, tak zkusim vyfotit jak jsem to spachal ja...

Nadviazem na vlakno, Ja mam exterierove neony pod autom a ked som ich tam namontoval tak mi jeden nesviti vobec, jeden na polovicu a 2 normal, taktiez neviem kde je chyba, zatial som to neriesil a neskumal ale pokial mate niekto skusenost kludne dajte vediet.

od ktere znacky mas neony ? nekdy to pry dela ta rozvodná jednotka pro 12v, a nebo si jeden zapojil obracene (zamenil + a - ) to same se povedlo me a jeden nesvitil po přehození vše OK. Přejdi jeste jednou kabliky