Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodloužení kabelů od invertoru - chybicka


Melandros

Recommended Posts

Cus chlapi, tak jsem si koupil teda nakonec neony do pc ale mam problemek, na to abych je mohl dat pod nohy spolujezdce a ridice maji kratke kabely :/ zkousel jsem je prodloužit dvoulinkou ale po dosazeni delky jakou pozaduji ten neon svití jakoby do půlky a jeste slabě.. kde muže byt chyba ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Tak jak tak ctu, tak jsem asi kouzelnik, bo mam prodlouzene kabely k vybojce, mam tam dvoulinku (mimochodem nechapu provc by kabely nemohli byt u sebe, kdyz normalne jsou taky u sebe), vsechno mi funguje a nic neshorelo... :aut

poviem ti to takto - preco na stoziaroch tahaju droty vo vzdialenosti od seba az niekolko metrov?... keby ich dali blizko, tak usetria na velkosti stoziaru :)

Inac - tie original kabely su oddelene - neni to dvojlinka, ale 2 nezavisle vlakna... blizko seba su len na koncoch ;)

Je to proste tak... sam som neveril, ze to robi taky rozdiel, ale robi....

Netvrdim, ze tie kabely sa nedaju predlzit.. ale zrejme treba nejake kvalitne, vhodne na VN a ked su blizko seba, tak musia mat dobru izolaciu ;)

[upravil dne 25/2/08 ALFWORKS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja tam mam aspon 2mm prumer kabelu s poradnou izolaci. Jinak na sloupech se to taha tak daleko, aby to bylo od sebe dostatecne izolovane, vzduch se vyuziva jako izolant -asi.

Jinak kdyz koupit ty neony, tak draty jsou vzdy vedle sebe. Neni to dvoulinka, jsou zvlast, ale jsou vedle sebe... Jak bude cas, tak zkusim vyfotit jak jsem to spachal ja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...