Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vstreky 2,1TD


petko309

Recommended Posts

zdravim. chcem sa pokusit vybrat s auta vstreky a zistit ktory je vadni. mam problem pri zimnom starte kedy motor zacne po chvilke hrozne nahlas klepat az kym sa motor nezohreje. som na pochybach pretoze jeden mechanik mi na to povedal ze niekde do palivove vedenia taha falosny vzduch. neviem ci to moze byt tym ale zo spodnej casti cerpadla mi kvapka nafta tak ci nahodou sa odtial nedostane vzduch dosystemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napred bych skusil od filtru do cerpadla pruhlednou hadicku a kouknout jestli nejdou bublinky prave dneska sem resil na pracivnim 405patym kombajnu stej nej problem a zjistil sem ze mi netesni vicko naft.filtru tak sem na balonek napojil pruhlednou hadicku dal nani prutokovej naft. filtrik a napojil primo do cerpadla tak ze velkej filtr je nimo a auto maka ujel sem pres 50km po mneste a super.Ale zas jestli ti kape z cerpadla naf. tak to muze bejt taky tim.Jinak na vstriky je orech dlouhej a stoji cca 200kc a jeto myslim 27ale nejsem si jistej muzu se zitra kouknout kdyz bude potreba Zdar buh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: bumbrlicek406

takle sem to vyresil ja filtrik 25kc hadicka 2m 16kc a sponky cca 20kc

[upravil dne 21/2/08 bumbrlicek406]

jj mám to podobně jako na zmíněné fotce,a je fakt že naftovej filtr tolik netrpí a jde tam čistější nafta,a jinak pokud ti kape z pumpy nafta,tak bych to nechal urychleně opravit,není to dobrý.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...