Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagnostika mi pise a ja nevim


bumbrlicekk

Recommended Posts

motor HDI mam ale mel sem zato ze EGR je na motoru ne na cerpadle ale ani nevim kde je ventil regulace tlaku turbodmychadla A. Kdyz zavadu smazu tak se zase objevi. Neni to nekterej z tehle trech.Prvni z leva je EGR a je nekterej z tech dvou ventil tlaku turbodmychadla A.???:myslim:myslim:myslim

[upravil dne 20/2/08 bumbrlicek406]

post-0-14109599098222_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten ventil regulace tlaku turbodmychadla je na obrázku ten nejbližší vlevo. Chce to zkontrolovat funkci obou solenoid.ventilů a samotného EGR a turbodmychadla.

Nejlíp bude, když si zajedeš na diagnostiku a necháš udělat test akčních členů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlevo mislis ten na motoru nebo na prepazce diagnostiku mam svoji a akcni cleny zase ukazuji ze EGR je OK a turbo chodi jak vino a kdyz dam smazat tak se pocase zase objevi tak jen chci zjistit proto ze mam znameho na vrakarne ten mi to pujci ja to skusim a kdyz se chyba neukaze tak zaolatim a dobry jenom nevim kterej je kterej. :mad: potom co sem zaplatil kvantum penez v servisu a zjistil ze v jinym mi zjistili zavady ktere v origo. udajne nezjistili sem prisel ze mne maj jenom na penize a reknou jen co potrebujou jenom abych prijel a zaplatil diag. a servis sem si koupil diagnostiku svoji a kdyz uz musim do servisu s necim co neopravim sam prijdu a jdu s konkretni veci a opravu zadam bez diag. nebo at si ji udelaj ale predem jim rikam ze ji platit nechci a nebudu a potom co sem jim diag. predvedl sice opavi ale sou nastvani.Ale za ty penize to stji dokonce si muzu mazat chyby sam

[upravil dne 21/2/08 bumbrlicek406]

post-0-14109599107135_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ikdyz bych ti mohl pane kolego odpovedet se stejnou aroganci jako ty mne kdyz jsem nevedel co je ET a priznam se ze dodnes nevim ti odpovim. koupil sem ji v Praze v Aligatoru a cenu ti presne nereknu kupovali jsme jich vic ale neco kolem 5500kc ale spis asi 5300kc predem rikam 307 se simensem to necte ani zaboha. K tomu koncer ford GM evropska a asijska auta. Nejlepsi natom je ze je v cestine davej pozor protoze je maj i v angline. NAZEV Autoscanner Profi U581 CAN OBD-2,LIVE DATA.:rokerz DAR BUH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne si dej pozor na tu cestinu my byly taky pro jednu a kdyz sme napichli auto tak sme zjistili ze je v angline.A nez to koupis tak to skus napichnout do sviho auta takze je lepsi osobne si jit pro ni ne ji kupovat pres internet.Ofiko cte benzin od roku 2000 a naftu do 2002a ja mam 1999a cte v men pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...