DAN2

motor kompletně od oleje - co to je?

5 posts in this topic

Zdravim, tak se mi dneska zase něco přihodilo. Jedu do hor, zaparkuju a cejtim takovej divnej spálenej smrad, zvednu kapotu, vyvalí se bílej čoud a motor je z celý pravý strany kompletně zasranej od oleje, ale dost brutálně (jak když na to někdo vystříká celej silikonovej sprej), jinak auto se zdá, že jede ok, jen to samozřejmě hrozně bíle čoudí a smrdí (ne z výfuku, ale když zastavim a zvednu kapotu nebo když stojim na křižovatce), jak je ten olej na výfukovým potrubí (doufám,že to nemůže shořet). Nevíte někdo co s tim může být? Na rysce mi ubyly tak 3mm oleje.

Jo tak sem dneska taky tak dopad:( Viz o par prispevku vyse. Akorat ze me vyteklo toho oleje hodne.

Nevyteklo ti to nahodou merkou oleje? (nekde sem tu o tom cet)

[Editován dne 24/12/03 NiceOne]

Jo tak nějak si to myslim, že to bude přes tu měrku oleje a pěkně mě to sere. To jako vždycky když bude -10C, tak budu startovat s \"olejotryskem\" nebo co?. To pojedu párkrát do práce a můžu tam lejt víc oleje než benzínu. Čím to dopr... je? Normální to snad neni, jmeště jsem o takovým motoru neslyšel.

jestli je to pres tu merku, tak je to kvuli tomu, ze se ti ucpaly hadice odvetrani skrine. Je to ta, na ktere je vicko pro dolivani oleje - je to ucpany tim bilym humusem a pak nasledne zmrzle. Proto ten olejovej efekt :)

jojo, jak pise Vostik jsou to ucpany hadice ........ mel jsem stejny problem v loni...... ted v pohode ;)