Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NĚCO KLEPE A MĚ TO SE..


golias

Recommended Posts

Uložení jsem měnil, protože jsem myslel že to je tim, ale tim to nebylo tak jsem vrátil zpátky to starý abych zbytečně nevyhazoval prachy. Jinak dotaženej je dobře a silentbloky motoru jsou ok. Ještě skusím zajet jednou na servis tam si to zvednu a projdu to, jinak už nevim co s tim. Měnit se mi všechno nechce.Potom napíšu co jsem zjistil nebo nezjistil.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to teda zvedl na zvedák, a včechno jsem vyzkoušel. Kuláky, tyčka stabiku aji silentbloky jsou v pohodě, ale jak jsem do toho tak nějak drbal tak to přestalo dělat(teda za těch 20km co jsem potom ujel to neudělalo ani jednou) tak uvidime co bude dál. Pojezdím něco o víkendu a uvidím. Jinak diky za rady:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co ramena riadenia?

Inak ked si to mal hore, tak sa odlahcili kolesa, tlmice a pruziny, proste skoro vsetko.

Teda nieco sa tam narovnalo a dalo do spravnej polohy, jak si vsak potom jazdil tak to bolo v pohode, ale potom tam zas nieco ruplo. :myslim

Tymto sposobom je to strielanie na slepo. Jedina sanca je rozobrat potencialne miesta poruchy, dat von suciastku a skontrolovat. Viem, ze si uz niektore daval von aj menil, ale ina moznost asi nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No tak už jsem vyměnil tyčku stabilizátoru, čep ramene aji se silentblokama, měl jsem dokonce venku aji spodní silentblok motoru, a pořád stejný. Napadá někoho něco??? Příští týden zkusím vyhodit silentbloky motoru ty vrchní. A ještě mě napado že by to mohl být tlumič, ale není vytečenej co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Sarkomi kdyby byl ten velkej silentblok utrženej jak ukazuješ na jednom obrázku, tak by to šlo poznat kdybych nechal kvalt a zkoušel to rozhýbat. A nedělalo by pořád?A neměl by motor vybrace?Dělá mi to většinou při rozjezdu a v momentě kdy začnu brzdit motorem a zase sešlápnu plyn tak jak to akceleruje tak to lupne. Tak poraď kdyžtak to zkusim vyhodit ven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: golias

Hele Sarkomi kdyby byl ten velkej silentblok utrženej jak ukazuješ na jednom obrázku, tak by to šlo poznat kdybych nechal kvalt a zkoušel to rozhýbat. A nedělalo by pořád?A neměl by motor vybrace?Dělá mi to většinou při rozjezdu a v momentě kdy začnu brzdit motorem a zase sešlápnu plyn tak jak to akceleruje tak to lupne. Tak poraď kdyžtak to zkusim vyhodit ven

já utržený silenblok neměl jen jsem použil foto.Ale mohlo by to dělat za zkoušku nic nedáš,ale mne by to štvalo kdybych při rozjezdu slyšel bouchnutí.Jednak bych zkusil dáti kvalt bez klíčů a hejbal autem a koukal na motor kde to bouchá třeba se ti poštěstí.Jak se říká náhoda je blbec,ale asi bych se přikláněl k tomu silenbloku u řj nahoře jak píše i Vašek 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: golias

Tak chlapi je to už konečně v pohodě, byl to te silentblok jak ukazuje SARKOMI. Jinak diky všem za rady:super:papa

hlavně že opraveno:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...