Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

38. pražský minisraz 6. března :-)


Recommended Posts

Původně zaslal: MichalTalbot

Tentokrát ne, SX i Murena jsou na chalupě ;) Hele, mohl bys s sebou vzít ty hodiny? Teď o víkendu jsem jezdil a je fakt, že je to bez hodin blbý :)

Tak to je špatný, já tam totiž nejedu.

Takže asi někdy jindy, já tyhle minisrazy nestíhám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi dřeváka a pak se stavíš pro dřevo, co?? Nebo předem?? Co?? :D

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Dundee: Cos dělal, že je to vysklený?:o

Jen jsem u spodní strany nadzvedl těsnění, abych tam šoupl tmel a vyskočilo na mě okno, viz. ZDE;)

EDIT: Jedu 405kou, aspoň si pořádně užiju changer:D:D:D

[upravil dne 6/3/2008 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: Pro dřevo zítra, dneska fakt jedu 405kou, už kvůli tomu oknu. Ne, že by bylo z Dřeváka co ukrást, ale takhle je ta díra vzadu aspoň trochu zadělaná, ale podvratné živly jsou všude a jet s rozřezaným nebo utrženým igelitem se mi v tý zimě jet nechce;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Neon: Pro dřevo zítra, dneska fakt jedu 405kou, už kvůli tomu oknu. Ne, že by bylo z Dřeváka co ukrást, ale takhle je ta díra vzadu aspoň trochu zadělaná, ale podvratné živly jsou všude a jet s rozřezaným nebo utrženým igelitem se mi v tý zimě jet nechce;)

No jo, ještě by se ti tam mohl nastěhovat nějaký houmeles...

Díra - Bys pak musel jet hodně rychle, aby zima zůstala za tebou... A to Dřevák umí moc dobře ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za fajn srázek, bylo to moc prima, už se těšim na další:D:D:D

A teď něco pro zasmátí, i když mě v tu chvíli moc do smíchu nebylo. Nevim jestli se z toho už stává tradice, ale posledně mi na srazu upadl vejfuk, tentokrát mě v michly opustili brzdy. Zastavuju na křižovatce a najednou mi jde noha až na zem.... Naštěstí to neodešlo úplně, takže se stim dalo dojet, ale celou zbylou cestu jsem se ploužil na dvojku a 20 - 30km/h a v okolí budějovický už na mě začínal blikat vykřičník:o Naštěsí jsem se dostal domu, ale ten pocit už si zopakovat opradu nechci:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...