Sign in to follow this  
Followers 0
Creams

Tak jsem se dnes nudil

11 posts in this topic

Tak jsem se dnes nudil a zkusil jsem leštit jedno kolo. Ještě přijde trošku přeleštit je to foceno teď jak jsem skončil takže foto nic moc

post-0-14109599091162_thumb.jpg

Foto před leštěním někde najdu jinak alu měly na sobě alox což je strašná sračky která se dává většinou na kola s límce. Jelikož tento nástřik imituje leštění, ale sundat ho dolu je celkem šílene....

Čím leštil ? Smirky od 80 po 2000 a potom leštící pasta. Kolo není úplně dokonale je to moje prvoživotní leštění :aut ale vím už jak na to a není se čeho bát jen te práce je trošinku více no.

tak to sem fakt zvědavý na to jak budou vypadat na autě:D.Budeš dávat tu modrou nebo tu červenou?Sem to pak už přestal sledovat.

Jo a zdá se mi to nebo ty boky těch paprsků vyleštěné nejsou.Chtělo by to vyfotit venku na sluníčku:D

No tak boky nejsou. Jen čelní plochy a límce uvidím co dále cele jsem leštit nechtěl jinak dělal jsem to jedno odpoledne. Jinak hlinik je hezky hnus :aut ! Jinak do černé uvažuji do matu, ale prvně je ještě doleštím a pak se rozhodnu. Byly lehce dodřene tak jsem se odholal to vyleštit.

Uvidíme barva je jinak Modra RS mám ji už doma :papa

Zase tak hrozné to není. Znám více lidi co to mají ! Je to hold o údržbě, ale vyhoda je taková, že když chytneš patnik tak :) klidně doleštíš ! Chrom už ne no :(