Sign in to follow this  
Followers 0
Zdenda-406

Diagnostika

4 posts in this topic

Ahoj tak jak jsem mě předešlý problemy,tak je mam pořád a to jsem vyměnil svíčky a palivovej filtr.Tak jsem byl dneska na diagnostice motoru.A vysledek?Legrační!Diagnostika napsala že je v motoru nějake obohacování......Před tím slovem OBOHACOVÁNÍ bylo ještě jedno,ale to bylo dívny slovo a ja ho zapoměl.Tak první jejich nazor byl ten,že to asi bude dělat LAMBDA-SONDA,ale ja jim říkám že jsem byl před měsícem na emisích a na něch byla lambda-sonda v pořadku.A oni mi odpověděly že pokad se jim při emisích nerozsvítí kontrolka diagnostiky tak to na emisích nepoznaj.Tak jsem jim docela i věřil,ale nedalo mi to a dojel jsem si hnedka na emise a dal jsem si je změřit znovu a vysledek byl lambda-sonda je v pořadku.Tak jsem jim na emisích povídal co jsem slyšel a co mi říkaly na diagnostice.A odpověděli mi že to je blbost protože kdyby byla lambda-sonda v prdely tak by to emisema nemohlo projit a tu lambu by zjistily...Tak vám nevím co si o tom všem mam myslet a vubec nevím komu mam věřit!!!!!!!!!!!Autu se nechce moc jezdit a asi nikdo neví co tomu je.Tak vas všechny prosím jestli něco víte tak vas prosím,poradte.Ja už si nevím rady.:xvul

Na emisích lambdu poznaj a mimochodem je to i jedna z hlídaných hodnot měření

Udělal jsem chybu,chtěl jsem přispěvek vložit do mého minuleho příspěvku s nazvem DIAGNOSTIKA MOTORU.Tak pokad to moc vadí tak poprosím ADMINA aby tento příspěvek přesunul do mého minuleho

Veškery filtry a síčky jsou vyměněny.Ve je v pořadku tohle je prostě porucha na motoru ale ktera to asi nikdo nezjistí:xvul