Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zajímavé


padaj

Recommended Posts

no tak to pozeram a to by sa oplatilo..teraz viem na to aj lacno diely zohnat.....a to by uz inak islo ako moj litrik :) len tie peniaze chybaju.....ja ako chudobyn student :D .........ale ked zacnem pracovat a bude nejaka podobna ponuka tak to hned beru........a kludne by sa dalo aj bez papierou to by sa prehodilo ..... lebo ktovie ci ma aj toto ..... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda že nebyla když sem sháněl já, určo bych jí vzal ;) Jinak já sem taky student a jezdim v s16 :-D

Eště k tomu autu - vypadá velmi pěkně (až na ty bagy), nicméně otázkou je jak na tom je (protože bagy vystřelej při rychlosti nad tušim 30km/h) a s tim nekoresponduje ten předek (pouze zlomená SPZ)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kujon ale ty si vysokoskolsky student a ja este nas strednej ..tak ja si moezem dovolit iba obycajnu :roker

a ma aj kapotu zohnutu..na narazniku nevidno nic lebo ten je pruzny tak skocil naspet....ale ze hmlovky su v poriadku a este aj svetla tak to sa mi nezda....iba ak by uz menili svetla na tom....aby to bolo pojazdne

[upravil dne 19.2.2008 RaCes]

[upravil dne 19.2.2008 RaCes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...