Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 1.8 16v


rosta.c

Recommended Posts

Tak do nazvu nepis tvoje auto, ale danny problem!

Pricin muze byt vice. Nejzakladnejsi vec je ta, zda mas vymeneny pal. filtr a vzduchovy filtr. Dlae jak jsou na tom zapalovaci svicky. Nesviti ti zadna kontrolka?

Palivove cerpadlo, muze nacerpat(jakoby, pac tlakovat muze, ale nemusi brat benzin) a nebo strati tlak.

Pokud ti starter toci, a nestartuje, je dobry se hned po te, podivat zda mas na svickach benzin. Pokud ano, podivej se jestli tii hazi pri startovani svicky jiskru. (pokud tomu moc nehovis, tak to dej zaukol mechanikovi.

Pote, muzou bejt spatne vstriky, nebo jenom treba cidlo, che to ale zjistit vise uvedeny priciny. To jsou takove nejzakladnejsi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Tak do nazvu nepis tvoje auto, ale danny problem!

Pricin muze byt vice. Nejzakladnejsi vec je ta, zda mas vymeneny pal. filtr a vzduchovy filtr. Dlae jak jsou na tom zapalovaci svicky. Nesviti ti zadna kontrolka?

Palivove cerpadlo, muze nacerpat(jakoby, pac tlakovat muze, ale nemusi brat benzin) a nebo strati tlak.

Pokud ti starter toci, a nestartuje, je dobry se hned po te, podivat zda mas na svickach benzin. Pokud ano, podivej se jestli tii hazi pri startovani svicky jiskru. (pokud tomu moc nehovis, tak to dej zaukol mechanikovi.

Pote, muzou bejt spatne vstriky, nebo jenom treba cidlo, che to ale zjistit vise uvedeny priciny. To jsou takove nejzakladnejsi :super

No za prvé je to nováček tak se učí.

A za druhé by mě celkem zajímalo jak na 406 zjistíš jestli svíčka hází jiskru .:potlesk:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu večer jsem přijel domu vypnul auto a zamknul.V neděli rano byly velke mrazy tak jsem chtěl jet do prace autem,když jsem otočil kličkem čerpadlo nabralo a vyplo tak jak vždy,ale při startovani se starter neroztočil. Při opětovnem skoušeni nešel ani starter ani čerpadlo.dneska jsem rozjel starter ale čerpadlo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

Funguje, tak, ze kdyz vypnes motor vyndas klic ze zapalovani, tak on uzavre privod paliva, pri startu, kdyz ani nezacne bzucet cerpadlo, pak to muze bejt prave tim imo. pac proste se neodblokuje. Zkus nastartoavt s druhym klickem.

Nebejvá problém ohledně immo spíš ve snímači než v klíči?:myslim TADYse řešilo něco ohledně snímače

[upravil dne 19/2/08 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze spis jak to tak ctu tak netoci starter nez aby nebezelo cerpadlo, ono totiz cerpadlo ne vzdy po otoceni klicku bzuci, nekdy uz je natlakovano od predchoziho otoceni klickem a neni to pri dalsim otoceni slyset. pokud netoci starter, muzou byt spatny uhliky, jak je to auto stare a kolik ma najeto ?

Ten popis zavady neni moc presnej, napis poradne jak se to projevuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...