Sign in to follow this  
Followers 0
killer

zadni stěrač ze saxa

26 posts in this topic

Chtěl sem se zeptat jestli by na 106ku pasoval zadní stěrač ze saxa myslim tenhle s tim plastovym krytem-popřípadě jak je velkej (jestli je menší/větší/stejnej jako na 106ce).

[upravil dne 19.2.08 killer]

post-0-14109599085967_thumb.jpg

no taky sterac by som aj ja chcel ..lebo nejaky chuligani mi zlomil ymoj pred podnikom v patok v noci...teda v sobotu rano :bojim jake nervy som mal ked som prisiel k autu a zlomeny cely sterac... :grr:grr:grr :roker

[upravil dne 19.2.2008 RaCes]

[upravil dne 19.2.2008 RaCes]

post-0-14109599090429_thumb.jpg

Mne tak nejaký debil čuchol čisto nový nárazník a ani sa nepriznal. Tiež keď zistím kto to bol, tak mu rozmlátim celé auto.

nevite ci nepasuje nahodou zadny sterac z takeho menej znameho auta menom fabia na 106ku ?? lebo ten vyzera celkom pekne...a to sa da skor zohnat ako sterac zo 106 z modeloveho roku 2000 a viiš.... :roker

me ani vzadu nestira, bo nevim. A kdyz ho pustim tak ten motorek strasne huci a sterac leta vduchem bo se nedotyka skla :D

inak aj ja som si zohnal z Fabie a sedi tam ako prdel na šerbel...bolo to presne to iste.... len tento je ovela krajsi a lepsie stiera :roker

[upravil dne 25.3.2008 RaCes]

post-0-14109599632446_thumb.jpg

ja sem ten stěrač sehnal přes inzerát právě ze saxa a protože nebyl daleko tak sem si pro něj hnedka dojel.:super

jaaj...a to niekto predava len sterac ? :P a kolik ta vysel ?

:roker tento moj z Fabie mal kamarat buranu fabiu tak mi ho dal z nej...

Ja sem si našel inzerát na prodej ND ze saxa r.v.2001 a zeptal se jestli prodá jen stěrač-nebyl žádnej problem a tak mě to vyšlo na 350,-.Nejdřív jsem ho hledal na peugeot stránkách ale tam sem ten plastovej našel jen ty stary a asi za 650,- takže tenhle byl pro mě OK.:super

aj ja zháňam zadný stierač. pôjdem sa opýtaťna vraky. ale klasický peugeotový nechcem, mne sa lubi zo saxa aj z fabie je pekny. nie ta sucha konstrukcia co mam teraz :):):):)