Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nesviti podsviceni panel.topeni


Michal.B

Recommended Posts

Zdarec,mam problem s podsvicenim panelu topeni,ze začatku začala blbnout polovovina panelu,přestala semtam svitit,ale stačilo do ni trochu bouchnout a už svitila.Dneska jsem se na to chtěl podivat a po odpojeni šedeho konektoru ktery asi vede k tomu topeni a opětovnem zapojeni už nesviti ani ta pulka.Při zapnuti světel slyšim jen cvaknuti,asi relatko.Muže mi někdo poradit co by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal.B : abych tě potěšil tak nejsi jedinej komu to nesvítí. Včera jsem vyndat budíky. Propájel ,aby fungovali a ted mi nesvítí pulka přístrojovky :super. KOukal jsem i jednou na felicku, tam jen vyndal přístrojovku a zase jí zandal a hned mu nějaký nesvítili :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zdravím, dopoledne jsem měl rozkucháno celý středový panel a ani jedna žárovka není luplá ale přesto to nesvítí vůbec. Zkoušel jsem konektory a nebylo to k ničemu. Pořád je to komplet potmě. Budíky už jsem si dal dohromady ale tady nevím v čem je zakopaný pes. Poradíte mi prosím? P406 s manuální klimou, r.v.98

Díky moc všem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím všechny tady, mám problém stále s osvětlením středového panelu a víceméně i s funkčností klimatizace. Jde o to jak jsem dnes zjistil tak jsou zezadu toho panelu 2 zásuvky, z jedné té nalevo jsou drátky dva a z té pravé tuším 6 nebo 7 a ze všech celkově mi funguje pouze a jen na ventilátor, do všech ostatních nejde \"štáva\". Poradí mi nekdo kde hledat konkrétně chybu prosím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aký máš ročník?

Osvetlenie panela sa zapína spolu so svetlami.

Ak to rozoberies pozri na plosaku kam idú kontakty od žiaroviek k svorkovnici.

Podľa toho meraj. Je možno voľný konektor a nedosada dobre alebo je odlomeny vodič.

Musíš to premeriavat. Keď tak chod po kabloch kam vedú a meraj tam.

Ešte to môžeš vyskúšať natvrdo pripojiť 12V k ziarovkam ci to svieti.

Keď som prepajkovaval v rádiu, našiel som si vodiče a zdrojom s 12V som to skúšal v robote, aby som nemusel stále behať do auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...