Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Mi + LPG svicky?


striker

Recommended Posts

Ahoj lidi,

mam nove udelany sekvencni vstirkovani LPG ( stag 300 ) do 405 mi16 ky a chtel bych se zeptat jake svicky by mely bejt pro kombinovany provoz na tento motor optimalni ? V servisu mi tam dali Bosch FR7DC +8 , bohuzel oproti svickam, ktere sem tam mel predtim ( NGK ) porozuji pri jizde na benzin velmi znatelny pokles vykonu... i chod motoru na LPG neni pri vyssich otackach tak svizny ( oproti chodu pred montazi..) .. je mozny, ze je to tema svickama nebo necim jinym?

Dekuji za kazdy napad

[upravil dne 18/2/08 striker]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V patek bych tam chtel zajet... jen bych rad tusil co a jak ... aby tam ze me neudelali vola....

Me jen zarazi to, ze provoz na benzin je tedkon uplne tupy... a snad jedine co zasahuje do provozu na benzin sou ty svicky... Tedy aspon doufam...

On tu nekdo psal, ze kdyz tam daval ty Bosch svicky tak ze mu praskala ta keramika na nich... Nerad bych poskodil motor, protoze je mi jasne, ze v servisu kde me to lpg montovali by me rekli, ze stary auto atd atd a ze to lpg na to nemelo vliv atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 2.0sri s LPG, svicky pouzivam origo - typ, kterej tam presne patri a dokonce mi to doporucili v dilne, kde mi LPG montovali ... zadnej odtrh neupravuju

jinak musim rict, ze bylo znat, kdyz sem dal svicky novy, predevsim na LPG to se starym svickama obcas skublo ...

jinak vykona na LPG bude podle me vzycky o neco mensi, oni sice rikaj, ze pokud si nechas namontovat sekvencni vstrik, tak se to na vykonu oproti bezninu temer neprojevi ... - ja s timhle souhlasim, ale jenom takovej detajl, mluvi se tady jen o vykonu, nikoli o tocivym momentu - a na tom je to urcite znat, predevsim na nizkejch otackach ... mam sekvencni vstrik plynu, dokonce 4 samostatny vstriky a urcite je motor na LPG linejsi a slabsi na nizkejch otackach ...

jinak mel sem i starsi (podtlakovej) LPG system v Sierre 2.0i a tam to bylo znat jeste vic, jak na vykonu, tak na kroutaku ...

ale podle me, ta cena plynu za to rozhodne stoji, stejne plnej vykon auta vyzivas tak v 1% veskeryho casu co s nim jezdis ...

hribe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: striker

Ahoj lidi,

mam nove udelany sekvencni vstirkovani LPG ( stag 300 ) do 405 mi16 ky a chtel bych se zeptat jake svicky by mely bejt pro kombinovany provoz na tento motor optimalni ? V servisu mi tam dali Bosch FR7DC +8 , bohuzel oproti svickam, ktere sem tam mel predtim ( NGK ) porozuji pri jizde na benzin velmi znatelny pokles vykonu... i chod motoru na LPG neni pri vyssich otackach tak svizny ( oproti chodu pred montazi..) .. je mozny, ze je to tema svickama nebo necim jinym?

Dekuji za kazdy napad

[upravil dne 18/2/08 striker]

Docela by me zajímalo co te vedlo k montáži LPG do 405Mi 16?:o:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vobu MI16+LPG naprosto chapu, nektery lidi by to zavrhli s tim, ze LPG Ti ubira vykon a ze je hrich to montovat do takovyho "sportaku", ale ja na to koukam jinak :

radsi si koupim 2.0i a necham to predelat na LPG a mam pak vykon treba jen cca 80kW namisto 89kW, nez bych si koupil 1.8i s vykonem 74kW a jezdil s tim na drahej beznin, mel pri tom sice spotrebu o litr nizsi a dobrej pocit, ze mam plnej vykon, ale jezdil bych v podstate za 2-nasobny penize ...

pokud nema nekdo 150 tisic na rozumnyho diesela, tak je idelani volba koupit 10-15 let naky stary velky zachovaly benzinovy auto s vyssich obsahem 2 - 2.5 litru a nechat to dat do plynu ... Tyhle auta bejvaj levny, casto levnejsi nez 1,6i, 1.8i, pac je kvuli obsahu nikdo nechce, navic bejvaj min jety a casto maj i lepsi vybavu - treba i klimu apd., ja sem takhle koupil 405-ku a sem s ni spokojenej ...

Samzorejme, kdyby mi tenkat neukradli auto, tak bych dneska mel asi nakyho 5-10 let staryho kombika TDI nebo HDI v naky cenovy relaci 150 tis. ale dneska uz bych takovy prachy do auta nikdy nedal ...

hribe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...