Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CO nan poviete ?


maNkovic

Recommended Posts

hm.. noo neviem treba asi vidiet na živo to afto ale treba brat isto do uvahy že je to jazdene v BA takže ten motor ma určite niečo za sebou 1,9 benzín na 18ročne afto to bude aj spotreba ale možno je fakt v dobrom stave zaleži na tebe inak takto nevyzera zle zaleži na tebe a osobnom dojme ked by si ho videl na živo ..len tak pre porovnanie ti možem aspom povedat že som za 35.000,-sk predal 405 SRD Turbo diesel 1.8 r.v. 1991 STK,EK tiež do 2009 sice na plechačoch ale zato spolu so sadou zimnych pneumatik tiež na plechačoch boli ročne radio 6x repro + 300W subwofer v kufri škoda že sa mi ho nechcelo vyberat :D central alarm na dialkove samozrejmne predne okna v elektrike nove rozvody filtre naplne nove čapy gulove zvisle urobene riadenie žiadna hrdza dobry stav až na klasicku zadnu napravu u 405 trošku sa začala rozčapovať už :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maNkovic

Chcem kupit auto do 30 000 toto stoji 35 000 to nevadi ale co nan hovorite fotky sice niesu bohviem co ale pisal som mu nech mi posle lepsie fofo zatial toto http://peugeot-205.autobazar.eu/card.php?id=373446

Asi viem kde je to fotene... Skusim sa na to afto popytat no neviem kedy budem s dotycnim.

Vyzera pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...