Sign in to follow this  
Followers 0
tomyka

husteni pneumatik

12 posts in this topic

ahoj Tomi, mne ked teraz davali nove zimne gumy tak huustili na 2,4 (195/65/15)

tiez som sa o to zaujimal, nemali sice vela casu na vysvetlovanie , ale vraj to tak ma byt, letne som mal na 2,1 a 2,2.

C~us ;)

zajimavé téma řekl bych co servis to jiný tabulky a setkal sem se stím i u benzínový pumpy :)

Stejně jako roness 2,5 - 2,6 v zimě. Zimní gumy (v zimě) by se podle některých pneu servisů a výrobce Barum měli foukat o 30kPa (0,3 bar) více než je normálně doporučeno. Letní gumy mám: předek 2,2, zadní 2,5 bar (P405 1,9D Break).

docela dobrá je aplikační tabulka pneumatik včetně huštění na stránkách Barumu. Jsou tam jak schválené rozměry, tak alternativní rozměry a to na všechny typy a modely peugeotů.

Napsán autorem robert

sorry, né na všechny modely, od cca.1996, ale dá se to z toho vyvodit.

Neměl bys přímo nějakej odkat na ty stránky...a? to nemusim hledat...díky :D

P405 break, 88´ vpredu 2.2, vzadu 2.2 s prazdnym autem, plne nalozene vpredu 2.2, vzadu 2.5.

Tolik navod k pouziti peginy.

Co jsem slysel v servisu, tak na zimu by se fakt melo trochu tlaku pridat, ale o kolik, to netusim.. :(

Jelikož se v tomto tématu angažoval Georg, tak mám pro něj naléhavou výzvu, jakož i pro všechny, kdo na něj znají funkční kontakt! !! georg, vra? peníze, které dlužíš!! (Vřele doporučuji neuvažovat o tomto individuu jako vhodném pro revizáka - to byste si dali. Už měsíc ho uháním o 15 tisíc - a tu ejhle! najednou nefunguje ani na mailu ani na telefonech! Jitka birk@volny.cz:mad::mad: