Sign in to follow this  
Followers 0
buban

Tažné zařízení P405

9 posts in this topic

Najde se prosím někdo,kdo poradí? Mám Peugeota 405 a na něm je tažné,které není v TP.Vozidlo bylo v r.2005 dovezeno z A a dle slov byvaleho majitele uz tažné na autě bylo.Mám sice orig. rakousky TP,ale ja z něj nic nevyčtu a nepředpokládám,že na úřadě se s tím bude někdo překládat. Je nějaká možnost,jak by se nechalo to tažné napsat do TP? Existuje nejaká nejlépe legální cesta? Díky

Zkus nějakýho mechanika,kterej by ti dal na to papír a pak to normálně přihlas. možná by ti to udělali i na evidenčce na TK..Nevim,asi bych ser takhle někde poptal.

Na evidencce sice napsali do protokolu,ze z hlediska instalace a zapojeni je TZ v poradku,ale na dopravce jsem s tim nepochodil,tam chteji nejlip typovy list,ale kde ho sehnat k jiz namontovanemu TZ?

Ono to funguje všude jinak, třeba u nás stačí zajít na STK, tam to okouknou a pokud je to v pořádku tak ti napíšou papír se kterým to na evidenci vpohodě zapíšou do TP, ale třeba v sousedním Bruntále ti to neudělají ani náhodou. Já jsem tak bez problému přihlásil tažné na Pandu, které jsem si dovezl z vrakáče v Itálii. To jsou ty naše zákony - vše je dělané tak,že si to každý může vysvětlit úplně jinak a vše je v rámci zákona OK.............

Původně zaslal: Burjar

Ono to funguje všude jinak, třeba u nás stačí zajít na STK, tam to okouknou a pokud je to v pořádku tak ti napíšou papír se kterým to na evidenci vpohodě zapíšou do TP, ale třeba v sousedním Bruntále ti to neudělají ani náhodou. Já jsem tak bez problému přihlásil tažné na Pandu, které jsem si dovezl z vrakáče v Itálii. To jsou ty naše zákony - vše je dělané tak,že si to každý může vysvětlit úplně jinak a vše je v rámci zákona OK.............

Omluva za OT ale ty si přímo s krnova?:DTo je super hej už sme tři:superCo maš za auto jestli tě od poznaní neznam?:)

Původně zaslal: P607Olda

Dej sem fotku toho rakouského TP.

A ktere stranky? je to knizecka jako byly tady driv....:myslim

Ono je to asi jak psal Burjar-jak kde.Při výměně kastle na seatu ibiza by mi klidně z třídvířka udělali pětidvířko,ale z německého techničáku do českého přepsat tažák nešlo.Nejprve po mě chtěli abych si zjistil hmotnosti,když jsem si to zjistil,tak to po mě chtěli potvrdit přímo Seatem.Dopadlo to tak,že jsem ho před STK sundal a potom nandal,přičemž kouli jsem vozil v kufru.