Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reoustat pod volantem Peuget 205


gb peugeot

Recommended Posts

Ahoj vsichni Pezotaci. Mam problem. Nejaky gumaci me chteli asi ukrast auto zpusobem- vytrham draty a spojim je:grr.Nic moc neposkodili (mimo rozmlacenych dveri a okna) ale kvuli te soucastce co vytrhli, mi ted nejdou mlhovky v zadu a podsviceni palubovky. V manualech jsem se docetl, ze je to " Instrument illumination rheostat " . Je to jen spojka s dvema draty. Snazil jsem se najit, kte to tak muze chybet, ale marne. Nemate prosim nejaky typ, kam to zpatky pripajet???

my.php?image=img7248tq1.jpg

my.php?image=img7250so0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle barvy a umístění odhaduju : Myslím že jsou to dráty osvětlení (palubky, spínačů, posdvetlení středové konzoly). Zdroj napájení bych hledal u pojistkovky a "spotřebič" je podobná patice na plastu co je zespoda na palubce, napravo od volantu (jde špatně najít a špatně se tam cokoliv dá nastrčit). Je to patice která je izolována (právě nesplést s paticí kostry, i když tak na první pohled vypadá) a slouží právě jako rozvodka pro všechno zmíněné osvětlení. Nicméně vlastní kabely na 2. fotce se mi zadají dost krátký aby dosáhly k pojistkovce. Pak bych hledal jestli není právě od pojistkovky kabel škubnutý o nějaký plech konzoly řízení.

Na svým autě tuto vyfocenou patici nemám zapojenou, mám to rovnou na tu rozvodku.

Ještě k označení "reostat", myslím že to je jen záměr Peugeotu o výbavu 205tek o regulaci intenzity osvětlení přístrojů v noci. Myslím že se to nikdy nerealizovalo ... Já to mám z Toyoty Supry, přímo výkonová regulace osvětlení všech přístrojů.

[upravil dne 20.2.2008 Ladis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

Ještě k označení "reostat", myslím že to je jen záměr Peugeotu o výbavu 205tek o regulaci intenzity osvětlení přístrojů v noci. Myslím že se to nikdy nerealizovalo ... Já to mám z Toyoty Supry, přímo výkonová regulace osvětlení všech přístrojů.

[upravil dne 20.2.2008 Ladis]

Jak nerealizovalo? Bylo to už na 505 a 305, tak proč by to nemohlo být i na 205? Ano, chudší verze to měli nahrazené jen spojkou, vlastně plochým plastem který spojil dva vodiče na tvrdo, ale lepší verze měli kolečko, kterým se to osvětlení všeho dalo pěkně ztlumit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Ten reostat se dal najít v 205, 309 i 405, staré i nové modely. Taky jich mám pár na vyhození :)

+ 604, 505, 305 (a pokud vím, furt je to ten samý identický díl jako stropní lampičky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...