Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Crash peugeot-mašina


Recommended Posts

Původně zaslal: Medion

něco podobnýho se stalo bratránkoj.letěl 40metrů vzduchem a skončil u nějakejch lidí u baráku na louce.byl 1.5 roku ve špitále,tam ho poskládali a je jakš takš v kupě až na nohu-má v čoudu koleno

tak to muze mluvit "o stesti" vetsinou to dopada jinak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

jo a měli by u toho právě začít motorkáři.protože když vidim jak někdy jezděj....to je k zblití

Nechci se nikoho zastávat,...

.. ale párkrát jsem viděl naschávaly i od řidičů aut. :roll

Prostě méně machrování a víc přemýšlení a tolerance od obou stran, by občas neškodilo. Alespoň dle mého názoru.

[upravil dne 19/2/08 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

ja do nich cumim, ale dyz jede motorka po dalnici 240, tak me to je houby platny :(

Kdyz se poradne podivas jestli je ten pruh opravdu volnej..tak i kdyby v dalce mel 240 tak to ubrzdi.Jestli ovsem nemas na tachaku 80ku.Nejvic na presdrzku sou lidi co soucasne se zatacenim vyhodi blinkr..to je jasny ze z 240 uz to neubrzdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi ne.:bojim

Jak psal sarkomi, bohužel i tohoto můžeme být na českých silnicích svědkem. Občas by stačilo jen víc pozornosti a ohleduplnosti. :myslimpřesně tak BoneDaddy,bohužel mi připádá,že se tady na pozornost a ohleduplnost moc bohužel nehraje a je to opravdu škoda.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se nechci nikoho zastávat, ale ne každej to po dálnici maže 130 a víc. Mně třeba víc vyhovuje 110. A teoreticky motorkář jedoucí 240, to je stejné, jakobych já stál a on jel 240-110=130. Kolik je bezpečná vzdálenost? Osobně bych řekl, že bezpečná vzdálenost bude alespoň 2 sekundy. Jenže za 2 sekundy se ke mně přiblíží o 72 metrů.

Z čehož mi plyne, že 240 není bezpečná cestovní rychlost. Tam už spíš než brzdit by pomohlo vysočit, motorku nechat narazit do překážky a sám jí přeletět ... (jen si myslím, že to je dost obtížně realizovatelné v té rychlosti...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: asaad

no zkus si nekdy sjet na motorce...a zkus si zabrzdit ze 130 a pak vem auto a zabrzdi ze 130 :) mozna zmenis nazor

pro neznalce jakej je to teda rozdíl...?Je jasný že váha motorky je daleko menší než u auta,ale třeba když hoodně sportovní auta zastaví tak na 30 m ze 100 km kolik to dá třeba motorka???Jinak koukám že je to 106 ale jdině podle zadích lamp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: asaad

no zkus si nekdy sjet na motorce...a zkus si zabrzdit ze 130 a pak vem auto a zabrzdi ze 130 :) mozna zmenis nazor

pro neznalce jakej je to teda rozdíl...?Je jasný že váha motorky je daleko menší než u auta,ale třeba když hoodně sportovní auta zastaví tak na 30 m ze 100 km kolik to dá třeba motorka???Jinak koukám že je to 106 ale jdině podle zadích lamp

Pro predstavu jak brzdi masina se podivej treba na tohle video (32sec)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...