Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Opet chcipa na volnobeh


mitch.mb

Recommended Posts

Původně zaslal: mitch.mb

Tak aby to uz nebylo trapny a nebylo toho moc tak dneska jsem opet nenastartoval ale prozmenu se ani neotocil starter :c( Batery KO asi tech vcerejsich 12 pokusu o start a nasledne pouze asi 1,5km ujetych a dnesni mraziva noc tak uz to asi holka nezvladla :c( Takze ted to musim nastartovat pres kabely odvezt to nabit ale stejne koupim novou silnejsi... Preventivne :c)

mozna ze to blbnuti volnobehu zpusobovala spatna baterka, uz to tu taky na foru nekdo psal ze po vymene za novou se mu to zlepsilo ;) ale na druhou stranu jestli v krokaci chroupe, tak bude stejne asi nacatej i on a bude za to spis odpovednej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Ladman

baterka do 1.8 16V stačí 55 Ah, silnější je zbytečné vyhazování peněz.

záleží podle tebe,vem že dnešní auta mají čím dál více elektroniky podle mne minimum 60 ale mám 74 a spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budu mit baterku pres tchana od nejakyho znamyho takze cenovka by mela bejt lepsi a bude to neco kolem 70Ah

Jinak kdyz jsem odpoledne vlez do auta tak se mi uz ani nerozsvitila palubovka, hodiny a datum vymazany, podsviceni a svetylko v kufru takrka nesvitilo proste KO. Trvalo to asi 10 minut nez sme to nastartovaly pomoci kabelu. Jinak ta baterka je jeste asi puvodni takze nejakych 8 let :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Ladman

baterka do 1.8 16V stačí 55 Ah, silnější je zbytečné vyhazování peněz.

záleží podle tebe,vem že dnešní auta mají čím dál více elektroniky podle mne minimum 60 ale mám 74 a spokojen

Ve 405-ce i v Tempře jsem měl 55-ku, mám ji i teď ve 406-ce už více než rok a nikdy jsem neměl problém se starty:super. Mám pocit, že ani výrobce na tuhle motorizaci nedává ve výrobě silnější:bojim. V Tempře jsem měl z výroby dokonce 44-ku a dokud neklekla úplně, sloužila dobře. Myslím si, že se na silnější baterku i více namáhá altík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Tak budu mit baterku pres tchana od nejakyho znamyho takze cenovka by mela bejt lepsi a bude to neco kolem 70Ah

Jinak kdyz jsem odpoledne vlez do auta tak se mi uz ani nerozsvitila palubovka, hodiny a datum vymazany, podsviceni a svetylko v kufru takrka nesvitilo proste KO. Trvalo to asi 10 minut nez sme to nastartovaly pomoci kabelu. Jinak ta baterka je jeste asi puvodni takze nejakych 8 let :c)

taky mi vydrzela origo baterka 8 let ;) ted mam tri a pul roku Vartu blue dynamic ;) 55Ah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno mi hned na poprvé nenastartuje ale to jsem si říkal, že bude tím, že jsem dlouho nejel. Na podruhé mi to chytlo. Pak natankuji benzin za 850,-Kč a jedu z Č.Budějovic do Třeboně a pak do Prahy. Samozřejmě, že si vyhodím z kopce rychlost a nebo, když dojíždím ke křižovatce a ono mi to ,,chcípne\"!! A nechce hned nastartovat. Pak když to po delší době nastartuje, tak to drží jen chvilku otáčky a pak opět chcípne! Ale jinak motor jde dobře. Volnoběh mi to drží asi minutu a pak to buď chcípne a nebo spadnou otáčky až na nulu a zase se samy přidají. Tak nevím, čím by to bylo. Benzin nikde cítit není, baterka je nabitá, i alternátor dobijí dobře. Jinak jsem natankoval asi 4,45l 98 oktanů na Benzině plus ale z počátku to bylo stejné ale i v garáži to bylo o něco lepší, to mi i chvilku držely sami otáčky. Jen se bojím, aby to nebylo čerpadlo či něco jiného:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

To spis ten krokac ne? Todle samy mi to dela viz toto vlakno :c)

Ten se čistil v létě. Mám podezření na kvalitu benzinu. Proto jsem tam pak dal ,,lepší\" Zkusím tam dát Shell power a snad se to zlepší. To větší množství jsem bohužel tankoval v budějovicích u normální pumpy (ne Globus).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravim, som tu na fore novy, ale vidim ze sa tu da ziskat vela dolezitych informacii ohladom peugeotov.

Ja mam tiez presne ten isty problem. Otacky kolisaju hore-dole, pri vyhodeni rychlosti to zdochina, niekedy aj pri stlaceni spojky(pocas radenia rychlosti).

Uz dlhsie zhanam krokac, lenze neviem aky typ mi treba.

mam Peugeot 406 2,0 16V 97kw, rv.1996

neviete mi niekto poradit presny typ krokoveho motorceka?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne az ho odpojis tak pak ho nastav podle postupu ktery mi rekly v peugeotu

Ptal jsem se servisaka jak presne se nastavuje ten krokac po odpojeni a rikal ze nejlepe pri studenym motoru.

1. zapnout zapalovani na 15 vterin a pak vypnout

2. znovu zapnout zapalovani na 15 vterin a pak nastartovat

3. nechat byt dokud nezapne vetrak(y) chlazeni

enjoy :c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...