Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstřikovací trysky XUD


jiri.wolf

Recommended Posts

Help, pls. Akutně sháním držák vstřikovací trysky na turbodiesel 1.9 (XUD9TE) vstřikování BOSCH - mělo by to ale být stejné i s normálním dieslem s BOSCH vstřikem na všech modelech. Potřeboval bych alespoň jeden, nejlépe dva kusy (teď mám jeden v autě zapůjčený a druhý na odchodu do držákového nebe). Nemáte někdo prosím páreček v dobrém stavu??

vstrik.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je v pohodě. Co ti na nich vůbec odešlo, já jsem odešlý držák ještě neviděl? (tedy kromě ulomené trubičky přepadu).

Na povolení je holt třeba mít odpovídající nářadí - dlouhý ořech 27 (Tona 150,-Kč), nějaký trhací nástavec (já mám jen ten ohnutý klacek 1/2\" od Tony taky asi za 150,-), a metrovou rouru - a s povolením nikdy nebyl nejmenší problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám dlouhý trubkový klíč 27. To je vpoho. Autíčko bylo v servisu na výměne rozvoďáku a kontrole vstřikovačů - blbé starty a seřizovaly se vůle ventilů. No nevím, jestli to urazil mechanik nebo to už bylo, ale byla ulomená ta trubička na kterou nasazuješ tu hadičku přepadu (nic jiného na tom snad ani nemůže odejít). Tak mi tam dal svůj držák, tak jsem to sehnal, abych mu to vrátil. No a taky budu muset jeden vyměnit při nějaké další prohlídce - ten koncový - místo té plastové ucpávky je to jen zakáplé mosazí - taky ulomená trubička. Předchozí majitel se k tomu asi nic moc nechoval. To povolování sice problém nebyl (ale zabrat to dalo)- vodovodní trubka na tom trubkovém klíči a pořádně škubnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek...

Rád bych nějaké info ke zmiňovanému vrakovišti v Nové vsi.

Protože mi na Silvestra vybraly auto. Teda, brutálně rozflákaly okno (v zadu u 3 dv. verze to vyklápěcí) Těší mně snad jenom ta skutečnost, že jim nešlo vypáčit či nijak jináč se dostat dovnitř. I zámky odolaly absolutně v pohodě. Jsou teda nadranc, ale nezbylo jim nic jinýho než rozbít okno a otevřít si zevnitř.

Tak te? sháním sklo a zámky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo. Je to Evžen Anisch, Ostrožská nová ves, Dědina 1, tel. 572 598 866, mobil 728 406 261.

Když jedeš od Veselí nad Moravou na Hradiště, tak je v Nové vsi taková prudká zatáčka vlevo (nedá se minout, je ostrá a jezdí se na trojku - je cca v půlce dědiny). Hned za touhle zatáčkou musíš odbočit doleva a po cca 150m si tam.

Ve směru od Hradiště je na té odbočce kapota pomalovaná vrakoviště Peugeot-Renault.

Ohledně 205 nevím co vše tam bude mít. Stačí zavolat - příjemné jednání a příjemné ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem jiri.wolf

Jo, jo. Je to Evžen Anisch, Ostrožská nová ves, Dědina 1, tel. 572 598 866, mobil 728 406 261.

Když jedeš od Veselí nad Moravou na Hradiště, tak je v Nové vsi taková prudká zatáčka vlevo (nedá se minout, je ostrá a jezdí se na trojku - je cca v půlce dědiny). Hned za touhle zatáčkou musíš odbočit doleva a po cca 150m si tam.

Ve směru od Hradiště je na té odbočce kapota pomalovaná vrakoviště Peugeot-Renault.

Ohledně 205 nevím co vše tam bude mít. Stačí zavolat - příjemné jednání a příjemné ceny.

Jednání sice příjemné, jen mi prodali do 309 volant ze 405 s tím, že tam určitě půjde - eště ho mám schovanej:D:D:D:D No a protože jsem se tam stavil při některé z mých cest po republice a volant byl za cca 300,- Kč, nechal jsem to plavat.

Nechcete někdo origo volant do 405 za 300,- ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem David 106s16

Nechces volant do 406ky? Urcite ti tam bude pasovat.:D:D:D

A kdyz ne tak si muzes udelat sbirku.:D:D:D

Sbírku volantů - to snad ani radši ne, ale kdyby byla nějaká vymazlená 406 za 300,- no a? nežeru za 500,- TO BYCH SI ASI DAL ŘÍCT :D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, podaří se. Já si vždycky napřed v katalogu ND vyhledám ze kterých jiných aut by to tam mohlo pasovat a pak hurá rozebírat (např ty vstřiky mám z 309 a do 306 pasujou). Myslím, že jak jednáním tak i cenama jsou asi nejlepší vrakoviště co v okolí mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...