Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

autorádio


Petris

Recommended Posts

Původně zaslal: Petris

Zdravím všechny , mám menší problém s orig.rádiem clarion.Od začátku co mám auto tak špatně chytá stanice.Např. v pásmu FM chytne pouze jednu stanici.Zapojení rádia je OK.Jaké jsou Vaše ladící výsledky.

406 r.v.99 new , 2.0

Zkusil jsi co píšou v manuálu?:myslim

post-0-14109599077611_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny , mám menší problém s orig.rádiem clarion.Od začátku co mám auto tak špatně chytá stanice.Např. v pásmu FM chytne pouze jednu stanici.Zapojení rádia je OK.Jaké jsou Vaše ladící výsledky.

406 r.v.99 new , 2.0

mas taky i origo antenu?ja mam origo Clarion na CD a dal jsem chromovou antenu misto origo co jsem koupil na cerpacke a zacalo to spatne chytat a taky nekdy vypadne signal RDS nebo traffic. moc to neresim. vetsinou posloucham CD :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nevim, ale na origo Philipse si vubec nemuzu stezovat. Chyta dobre, meni samo frekvenci, RDS ma, tak co vic. Changer taky funguje a kazetu jsem pouzil asi jednou. Bez ovladani pod volantem bych se uz asi neobesel :bojim a jiny by se mi tam fakt nelibilo a zvlast ne nejaky stribrny. Takhle je to proste soucat auta a palubky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsem do me predchozi 405 zapojil pred par lety sonyho exploda a pustil to, neveril jsem co ty originalni repraky jeste svedou :o) , ted jsem tohle radio dal do noveho broucka, zachoval originalni repro a jelikoz to radio ma linkovy vystup taxem to repro jeste posilil 200w tubou v kufru a zatim jsem nadmiru spokojen .... nicmene kdyby to originalni radio prehravalo cd, i kdyz jen audio, tak bych ho tam proste nechal jenom proto ze original je original, ovsem celkove na exploda vyrazne ztraci ve vsech smerech, tot muj subjektivni nazor :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve svých autech jsem měl autorádia Roadstar, Sencor - obojí šmejd největšího kalibru, nedoporučil bych ani svému nepříteli a dále Sony, Clarion a nyní opět Clarion, ale už jako origo Peugeot na CD. S těmi jsem byl a jsem spokojen. Jednou jsem byl v jedné prodejně vybírat autorádio a prodavač - audiofil mi skoro vnucoval autorádia od výrobce Kenwood. Pouštěl mi na jedněch repro několik autorádií, mimo jiné Sony, Panasonic a ty všechny haněl. Zato nad Kenwoody se rozplýval, jak perfektně hrajou. Musím říct, že já jsem rozdíl nepocítil i když si na kvalitní audio taky potrpím. Svýho času jsem si myslel, že ve své 406-ce mám audio od JBL, jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že je tam standard Harman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

ve svých autech jsem měl autorádia Roadstar, Sencor - obojí šmejd největšího kalibru, nedoporučil bych ani svému nepříteli a dále Sony, Clarion a nyní opět Clarion, ale už jako origo Peugeot na CD. S těmi jsem byl a jsem spokojen. Jednou jsem byl v jedné prodejně vybírat autorádio a prodavač - audiofil mi skoro vnucoval autorádia od výrobce Kenwood. Pouštěl mi na jedněch repro několik autorádií, mimo jiné Sony, Panasonic a ty všechny haněl. Zato nad Kenwoody se rozplýval, jak perfektně hrajou. Musím říct, že já jsem rozdíl nepocítil i když si na kvalitní audio taky potrpím. Svýho času jsem si myslel, že ve své 406-ce mám audio od JBL, jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že je tam standard Harman.

mno, sencory a roadstary jsou opravdu jenom napodobeniny autoradia a jen silenec by si to poridil za ucelem kvalitniho poslechu, nicmene tomu ze se kolega prodavac audiofil rozpoustel blahem nad kenwoodem se nedivim, jeste nez jsem se zblaznil do piskotu, mel jsem japonce a v nem kenwooda, mockrat jsem ho oplakal a nadaval si, jakej jsem blbec kdyz jsem ho v tom aute nechal, ovsem paxem koupil 405 ve ktere bylo radio blaupunkt essen :) ... taxem koupil exploda aod te doby jine radio nechci ... a stran tech originalnich reproduktoru, je to vec nazoru, ale stran ozvuceni je harman kardon nekde uplne jinde nez jbl, teda rozhodne dal :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harman Kardon bych si dovolil s JBL srovnat, i když JBL bude asi o dost dražší. Ale mám pocit, že značka reproduktorů ve 406-ce - Harman, nemá se značkou Harman Kardon nic společného. Ten vyrábí kde co, AV receivry, navigace, ale repro do aut asi ne. Mimochodem ta značka funguje už 50 let, proč by si na přelomu tisíciletí název zkrátili na polovic a pak se zase vrátili ke svému původnímu? Někdo tady kdysi psal, že repro Harman je výrobek fy JBL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted nevim teda, puvodne jsem tady srovnaval original integrovane radio clarion s ostatnima radiama a dle meho subjektivního názoru je to origo clarion rozhodne lepsi nez roadstar a sencor bo co to bylo, ale ne lepsi nez sony explod ... jbl rozhodne nedela jen repro stačí třeba googlit "zesilovac+jbl" , to same plati pro harman kardon, ale nema smysl se na tom tocit ... jak harman kardon tak jbl jsou dobre znacky ! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: MichalPetriksk

Zdravím všechny , mám menší problém s orig.rádiem clarion.na CD a pytal som sa v predajni Peugeot ze nevyrabaju nahradny plast na ine auto radio a neviem kde ho mam zohnat ?:myslim mam

Mam 406 kombi 2 HDI 80kw 00-01

[upravil dne 26.5.2008 MichalPetriksk]

pokud mne pamet neklame kupoval jsem ho za cca 320 českých korun

http://stualarm.cz/kategorie/car-audio/plastove-adaptery/redukce-pro-din-autoradia/

(maj svoji obchodni sit, primo neprodavaj, mrkni na jejich webu koho mas nejblize )

[upravil dne 26.5.2008 bure_406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...