Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tak jak se máte?


Recommended Posts

Díky všem co dojeli , bylo to super , velká poklona organizátorům , u rosellu se mě moc líbilo .Ikdyž jsem se orientaku nezúčastnil jsem max spokojeny.

Nejvíc mě potěšilo osobní setkání s členem s nickem "otec" ,tím to ho zdravím :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poděkování patří zejména organizátorům srazu :potlesk Sešli se skvělí lidé a o zábavu bylo velmi dobře postaráno. Sobotní večer se trochu zvrhnul ve společenský večer plný karetních a stolních her, ale i tak protékaly proudy lahodných moků našimi hrdly :aut

Těšíme se na Vás na jaře

Schreek & Fiona

[upravil dne 17.2.2008 Lucca]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lucca

Poděkování patří zejména organizátorům srazu :potlesk Sešli se skvělí lidé a o zábavu bylo velmi dobře postaráno. Sobotní večer se trochu zvrhnul ve společenský večer plný karetních a stolních her, ale i tak protékaly proudy lahodných moků našimi hrdly :aut

Těšíme se na Vás na jaře

Schreek & Fiona

[upravil dne 17.2.2008 Lucca]

No jo a pašík, ten taky byl mmmmm :aut:super :super :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: janča205

Opět to nemělo chybu a organizátorům velký dík za super sraz:potlesk:potlesk:potlesk

Tak, není jinak než souhlasit:):potlesk:potlesk jen mě mrzí, že sem musel jet domů už večer, ale příště zůstávám na celej víkend:D

Jinak Janča je fajn holka a zbytek bezva lidi:super

A dík Neonovi za navigaci:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Přema

Tak první dorazil celkem v poho domů......najeto cca 1300 km ale stálo to za to.......:papa:papa:papa

Mimochodem Přemo, jede Ti to jako svině..:D

Joooo fakt,jede to normálně,však jsem nějak rychle nejel....:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Díky všem co dojeli , bylo to super , velká poklona organizátorům , u rosellu se mě moc líbilo .Ikdyž jsem se orientaku nezúčastnil jsem max spokojeny.

Nejvíc mě potěšilo osobní setkání s členem s nickem "otec" ,tím to ho zdravím :papa

Jo jo taky pozdravuji "otce" moc rád jsem s ním pokecal a hlavně mi poradil.....děkujem...:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...