Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anketa - koupili by jste opět Peugeota?


bagr

Anketa - koupili by jste opět Peugeota?  

  1. 1. Anketa - koupili by jste opět Peugeota?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

i když vím že momentálně mnou vlastněná 406 ,bude u na doma ještě dlouho ,pokoukávám po možném nástupci. Peugeot mě bohužel zatím neoslovil a do facelivtované 406 jit nechci. zatím připadá v úvahu Citroen C5, C4 Piccaso Grand , stoprocentne s HDI i když s FAPu mě naskakuje husí kůže.

Ještě uvidíme jak na tom bude 308SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako spoustě dalších i mě v anketě chybí bod "Koupil, ale nemá mi co nabídnout".

Po 406ce, která mi musí ještě nějakej pátek vydržet už od Peugeota solidního nástupce nevidím (308 malá, 407 imidžovka bez kufru, 807 prošpikovaná elektronikou, ....), takže nejspíš budu hledět jinam (Okta II., VOLVO V 70, Audi A6, Mercedes (masařka), VW Sharan)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedinej peugeot kterej se mi v současný nabídce líbí je 407 coupe - ale ta cena je fakt neumerná.....hlavne tomu že za pár let se to bude prodávat za 100-200 tis. jako 6 let stará ojetina....jinak mi asi na peugeotu vadí nejvíc to jak v´něm všechno neskutečne chrastí a drnčí ( a to mám 2 roky staré auto s 40tkm) a za největší výhodu považuju to že se to tolik nekrade ( zloději asi vědí proč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,já mám zatím(klepyklep) se svou 206kou dobrou zkušenost a věřím,že ještě tak 3-4 roky mít budu.Pak bych se možná poohlídl po 207SW.Vzhledově se mi líbí a vyhovoval by mi i proto,že je v něm víc místa,ale je to menší kombík.Co na to Marlin?:mrk

Peugeot je prostě srdeční záležitost,ale nějak se kolem hromadí ztížnosti na nový modely:myslimUvidím,jak si povede ta 207ma SW.

Takže zatím volím Pažouta,ale jiný model s jinou motorizací.Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Miku: :D:super

:myslimhorší to u toho Volva ale bude se sháněním dílů. Myslím, že zdaleka ne všechny se budou dělat v replice a ty, které ano, budou asi pěkně mastný:xvul. A co se týče vrakovišť, tak v jižních Čechách snad na Volva není žádný:nevim Přece jenom to není tak rozšířená značka jako Peugeot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jenom ve hvezdach, bude hodne zalezet na cena/vykon/kvalita, zatim je na to stejne casu dost, svezení v 406 je příjemný tak jako v pár jinejch autech jinejch značek seat atd.. nejspíš ale zkončim u něčeho styl seat cordoba 1.4TDI atd, ale to si myslim ted, když se bude dařit a nerozpadne se mi to co mam tak bych jí rád měl do další stk a pak se rozhodne zda investovat nebo něco jinýho...

jinak SAAB je velká lákačka, hezčí design jak VOLVO z mýho pohledu, pěkná výbava, bezpečnost jenže cena bude v jiný kategorii než si myslim že budu mít kdy nadosah...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

2 Miku: :D:super

:myslimhorší to u toho Volva ale bude se sháněním dílů. Myslím, že zdaleka ne všechny se budou dělat v replice a ty, které ano, budou asi pěkně mastný:xvul. A co se týče vrakovišť, tak v jižních Čechách snad na Volva není žádný:nevim Přece jenom to není tak rozšířená značka jako Peugeot

Dle mého mechanika se ceny dílů na auta hodně sbližují (a co se týče replik, vzhledem k tomu jak dlouho vydrží jeden model u Volva ve výrobě, myslím si, že s replikama nebude problém).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam na taketo rozhodovanie este moc skoro, na peugeote som najazdil len par kilakov. Uvidime jak si povede. Ale nikdy si nevyberam podla znacky. musi ma oslovit vzhlad, konkretna ponuka. a potom zhodnotim SVOJE skusenosti so znackou. Ak to nebude ziadna katastrofa, tak preco nie znovu leva.:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fatbear130

Já už bych do Peugeota nešel. Ne že by se mi nelíbil vzhledově nebo v něm bylo špatný svezení, to v žádným případě. Autíčka jsou to fajnový. Ale po technický stránce to opravdu není nic moc. Hlavně motory a elektrika. Starší modely ještě ušly, ale u novějších ta kvalita šla opravdu dolů.

Nedávno mi klekla moje 605-ka. Je to 18 let starej křáp, zázraky v tomhle věku od něj opravdu nemůžu čekat, takže mě to nepřekvapilo. Přijela odtahovka, maník ji naložil a jelo se. Cestou jsme probírali, jaký další auto bych si měl pořídit. Já mu řekl, že pošilhávám po 607-ce. Na to mi řekl, abych to nedělal, protože prej Francouzi jsou kromě Fabií a Seatů jeho nejčastější klienti, hlavně ti noví. Vede sice Renault, ale Peugeot a Citroën jsou v těsným závěsu. Zmínil hlavně 307-ky a 607-ky, ty jsou prej totální katastofa (na www.tipcars.cz je jedna peprná recenze), a jinak taky všechny HDI-čka, benzíny že jsou celkem v pohodě. To jsem teda čuměl jak péro z gauče. Pak jsem se ho ptal, jaký auta tahá nejmíň a on hned bez zaváhání řekl, že prej Japonce a Seveřany. Z Japonců prej hlavně Mazdy, kde jsou problémy s motorama a s převodovkama, a pak taky Suzuki (s pežoťáckejma motorama), ale pokud jde třeba o Nissany nebo Toyoty, tak prej skoro vůbec. Hyundai si prej vede taky celkem dobře. Tak mu říkám no jo ale proč se teda říká Japonec až nakonec a on že to prej platilo dřív, protože ND byly děsně drahý, ale teď se už situace skoro srovnala. Nakonec mi ukázal statistiky odtahovanejch aut a s úsměvem povídá Japonec až nakonec. Ti Japonci byli fakt na konci, vedli to Francouzi a Němci. Takže moje další auto už nebude Evropan, i když nějakýho Seveřana bych rád, ale kdo si to může dovolit. Bude to nějakej Asiat, pravděpodobně Japonec. Je mi líto, pokud jsem se dotkl někoho z vás. Vím, že Peugeot je hlavně srdeční záležitost, u mě to bylo zrovna tak. Jenže nemá cenu strkat hlavu do písku. Jsou lepší auta. Bohužel. Nebo bohudík?

Nu myslím, že ta tabulka odtahovaných aut dost kopírovala jejich početní zastoupení u nás. Je logické, když něčeho jezdí 100 tisíc kousků a druhého 10 tisíc, tak těch prvních bude odtahovat víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...