Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servo kapalina


macik.83

Recommended Posts

Guest servisman

je to olej do posilovače řízení :D

olej do posilovače řízení P406

Ahoj,nedavno mi praskla hadice od serva,v knihách jsem dohledal že olej musí splnovat

normy Dexron IIDnebo ATF,je to červený olej do automatických převodovek,plně vyhovuje MOGUL Dexron IID,ja ho koupil za 160kč 1L a vejdou se tam asi tak 2L

[upravil dne 16/2/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: sarkomi

není zač kdyby jsi pořádně četl forum tak se to tu probíralo a člověk si vzpomene:super

No jo, ale jak dlouho to je, co se to tu probiralo? Jsem tu tu chvili :D

použij hledání. Jinak TOTAL má taky kapalinu do posilovačů řízení. Do Peugeotů dávej francouzské náplně a je to i celkem levné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: macik.83

Původně zaslal: sarkomi

není zač kdyby jsi pořádně četl forum tak se to tu probíralo a člověk si vzpomene:super

No jo, ale jak dlouho to je, co se to tu probiralo? Jsem tu tu chvili :D

použij hledání. Jinak TOTAL má taky kapalinu do posilovačů řízení. Do Peugeotů dávej francouzské náplně a je to i celkem levné.

TOTAL je francouzskej? Jinak hledani jsem pouzilů nez jsem se zeptal, jen jsem psal, ze kdyz se toto tema resilo, tak jsem tu jeste na foru nebyl, vis;) Proto jsem si na to nemohl vzpomenout:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

ono se neříká kapalina do serva ,ale pokud by jsi hledal olej do serva nebo jen servo tak najdeš.:papa Někdy si s tím musí člověk pohrát:super:papa

[upravil dne 17/2/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

ono se neříká kapalina do serva ,ale pokud by jsi hledal olej do serva nebo jen servo tak najdeš.:papa Někdy si s tím musí člověk pohrát:super:papa

[upravil dne 17/2/08 sarkomi]

Když člověk neví, co to přijde do serva, a když to teče, tak je to kapalina, ať už voda nebo olej:P:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: sarkomi

ono se neříká kapalina do serva ,ale pokud by jsi hledal olej do serva nebo jen servo tak najdeš.:papa Někdy si s tím musí člověk pohrát:super:papa

[upravil dne 17/2/08 sarkomi]

Když člověk neví, co to přijde do serva, a když to teče, tak je to kapalina, ať už voda nebo olej:P:papa

jj, presne tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...