Sign in to follow this  
Followers 0
BoneDaddy

Peugeot 106 1.3 Rally- má tu někdo?

22 posts in this topic

Zajímalo by mě, jestli tu někdo z Vás má Peugeot 106 1.3 Rally 73kw??

Má ji kolega z práce a říkal, že ví pouze o jednom člověku, který jí má v ČR.

urcite jich je malo.. mene nez GTIcek.. ale jezdi.... treba v Praze jsem jednu bilou vidaval v globusu v cakovicich...

Jedna je teď naprodej na sportovnivozy.cz

Je jich málo, ale sem tam k vidění jsou :)

Jedna je na prodej Kunraticích/Liberec v autobazaru (bílá barva)... Byl jsem tam minulý týden...

v Klatovech taky jednu bílou potkávam:) Ale má tam implantovanej přední znak ze 207:grr

Jeny: Hulvat jeden... nevi co je klasika, original je original.... :) ale zase lepsi tam mit jenom ten znacek nez treba laminatovy narazniky :)

Zajímalo by mě, jestli tu někdo z Vás má Peugeot 106 1.3 Rally 73kw??

Má ji kolega z práce a říkal, že ví pouze o jednom člověku, který jí má v ČR.

a odkud je?z Bojkovic?

Prosím ví někdo kolik těchto aut vyjelo z továrny? Myslim tím 106 1.3 rallye? Mám možnost jedno v dezolátním stavu koupit. Motor i skřín 100% 1.3 rallye tak by mě zajímalo jak je vzácný nebo kolik jich jezdí v republice.....?

Myslím, že i těch 50 je skoro dost. Kdysi jsem počítal jen ty na P-clubu a bylo jich myslim 11, ale údajně pouze 2 pojizdné (v té době jedna z nich i 106ťákova). Takže skutečně pojizdných je jako šafránu. Já včera narazil na silnici na jeden krásný kousek 1.3 a minulý týden 205 GTI a 205 CTI :cool:

Tak vsechny pojizdne urcite nebudou.. nekolik jich bude rozeseto po vesnicich v garazich co nejsou pojizdne a nejsou treba penize na opravu... ale tech 50 je urcite maximum...

a ještě jste zapomněli, že tak půlka lidí, co jí má, vůbec netuší, co má doma a klidně to nechá slisovat

Ahoj,na ofico anglických stránkách rally kluby jsem vyčetl,že jich mají asi 1000 ks registrovaných,ale u nás jak psali chlapy víše bych těch 50 ks viděl taky jako max.strop

odkaz: http://www.106rallyeforum.com/forum2008/index.php?s=2595693b759557ef6baa2a1123562d6f&pageid=s1intro

pokud budes mít moznost tak to kup ,prendat to do jiné kasle není takový problém

chlapi a ještě jedna blbá otázka =) ...Vyráběli tohle auto i se střešním oknem? A jestli nevite nějaky dobrý odkazy kde bych tyto všechny informace vyčetl. Nebo jak vyčíst ze stítku auta nebo VINka konkrétní udaje.

Diiky mooc