Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stejné svíčky za 75 i za250


jara.bor

Recommended Posts

Tak sem konečně navštívil servis poptal se na svíčky a borec říká original 250kč, mrknul na mě a že si mam ještě zajit vedle do Bosch service a poptat se tam. Tak tam běžím a týpek na mě uplně ty samý vybalí za 75 kaček tak se ho ptám jak je to možný a on, oni si je od nás kupují přebalí je akorát do jiné krabičky a je z toho originál peugeot za 250 vočí. to je prča co.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jara.bor

Tak sem konečně navštívil servis poptal se na svíčky a borec říká original 250kč, mrknul na mě a že si mam ještě zajit vedle do Bosch service a poptat se tam. Tak tam běžím a týpek na mě uplně ty samý vybalí za 75 kaček tak se ho ptám jak je to možný a on, oni si je od nás kupují přebalí je akorát do jiné krabičky a je z toho originál peugeot za 250 vočí. to je prča co.:super

To je relativne maly rozdil, kdyz chodim nakupovat do kelly za kamosem a koukam na zakazku jednoho nejmenovaneho PEUGEOT dealera a vidim jak nakupujou cepy tycky atd tak si rikam, ze urcite lidem ve znackovem servisu rikaji ze je to z kelly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...