Sign in to follow this  
Followers 0
jara.bor

stejné svíčky za 75 i za250

6 posts in this topic

Tak sem konečně navštívil servis poptal se na svíčky a borec říká original 250kč, mrknul na mě a že si mam ještě zajit vedle do Bosch service a poptat se tam. Tak tam běžím a týpek na mě uplně ty samý vybalí za 75 kaček tak se ho ptám jak je to možný a on, oni si je od nás kupují přebalí je akorát do jiné krabičky a je z toho originál peugeot za 250 vočí. to je prča co.:super

Původně zaslal: jara.bor

Tak sem konečně navštívil servis poptal se na svíčky a borec říká original 250kč, mrknul na mě a že si mam ještě zajit vedle do Bosch service a poptat se tam. Tak tam běžím a týpek na mě uplně ty samý vybalí za 75 kaček tak se ho ptám jak je to možný a on, oni si je od nás kupují přebalí je akorát do jiné krabičky a je z toho originál peugeot za 250 vočí. to je prča co.:super

To je relativne maly rozdil, kdyz chodim nakupovat do kelly za kamosem a koukam na zakazku jednoho nejmenovaneho PEUGEOT dealera a vidim jak nakupujou cepy tycky atd tak si rikam, ze urcite lidem ve znackovem servisu rikaji ze je to z kelly.

to vím i o horním ložisku uložení pružiny bohužel cena autobenex a peugeot bohužel cena dvojnásobná :)