Sign in to follow this  
Followers 0
kamen22

Nebrzdia mi zadne kotuce 406

18 posts in this topic

Co moze sposobovat ze mi zadne kotucove brzdy brzdia len pakou rucnej brzdy ale pedálom vobec. Zistil som to tak, ze zadné kotúce sú po dazdi hrdzavé aj po dlhsej jazde a sebeprudsom brzdeni. Ked zatiahnem rucnu brzdu tak brzia - vtedy zadne brzdy piskaju ale na pedál nic. Zadne platnicky su ako nove a brzdový pedál nemakne ani sa neprepadava, posilovac ok. Normalne na tom jazdim.

Stretol sa niekto s tym? Predpokladam ze hl. brdovy valec je ok pretoze by som asi stracal tlak, Brzdovka neunika.

Su tam nejake regulatory tlaku na rozdelenie tlaku predku a zadku? Moze s tym suvisiet ze mi nefunguje ABS?

Urcite ma. Ale neviem ci je 1 alebo 2 a kde su

Původně zaslal: Demo

redukcni ventil, jestli 406 neco takoveho ma?

Ty jezdíš po Blavě s dvoulitrem bez zad.brzd???:o:o:o Snažil bych se opravit ABS--podle mě je příčina tam:papa:roker

jj taky si myslí že to bude zátěžovým regulátorem,koukni do service boxu a tam najdeš i cenu,dej si hledání podle vin kodu ať víš na čem jsi !!

Původně zaslal: Burisek

jj taky si myslí že to bude zátěžovým regulátorem,koukni do service boxu a tam najdeš i cenu,dej si hledání podle vin kodu ať víš na čem jsi !!

to jo protože já jej tam nemám :super

Asi mate pravdu ze je zly ten regulator. Ty ho tam nemas? Akoze si si ho vybral a premostil to alebo ho tam nemas od novoty?

Ak si si ho vyberal, ako ti to teraz brzdi? Kde bol ten regulator, vybral by som si ho aj ja. Idem na servisbox mozno to tam uvidim a aj tu palku za novy ale ak by tam nemusel byt nebudem vyhadzovat dalsie peniaze...

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Burisek

to jo protože já jej tam nemám :super

ne je to tak od výroby co jsem koukal a podle VIN jsem se dozvěděl toto,což jsem i četl někde v knížce

ELEKTRONICKÉ ROZDĚLENÍ BRZDNÉHO TLAKU

auto jsem prolezl a dole nic nenašel

vem WD a prostříkni párkrát a rukou rozpohybuj OK406 má s tím zkušenost

ja ho taky nemam od vyroby, kdyz zadam VIN do serviceboxu, tak se mi ani neobjevi v nabidce katalogovy list k nemu.

Původně zaslal: Ferry

ja ho taky nemam od vyroby, kdyz zadam VIN do serviceboxu, tak se mi ani neobjevi v nabidce katalogovy list k nemu.

tak jsi další ale já mám jistotu protože jsem jej chtěl prostříknout WD a pod autem jsem nic nenašel,pak jsem koukal do servise boxu a tam taky není;)tak jsem byl rád ,protože jsem myslel že jej někdo oddělal.Na sedanu jsem jej měl

JA som ho v servisboxe pod mojim vinkom nasiel ale neviem kde ho mam hladat ak som nechapavy ale neviem ci niekde v oblasti zadnej napravy alebo pri abs alebo niekde vstrede?

Původně zaslal: Ferry

tak jsi další ale já mám jistotu protože jsem jej chtěl prostříknout WD a pod autem jsem nic nenašel,pak jsem koukal do servise boxu a tam taky není;)tak jsem byl rád ,protože jsem myslel že jej někdo oddělal.Na sedanu jsem jej měl

podle toho nakresu je uchycen na ramu zadni napravy, mozna bude schovanej pod nejakym plechovym krytem vyfuku

zde jej najdeš je to u mého bývalýho foceno před nástřikem spodku tak se nediv

Dik za ten obrazok

zde jej najdeš je to u mého bývalýho foceno před nástřikem spodku tak se nediv