VladoHA

206 GTI resp m16

34 posts in this topic

chcem sa opytat co je to za auto ako jazdi aka spotreba atd proste vsetko co sa tyka 206 gti a ako ste spokojny aj s inymi 206

206 S16 a GTI jsou oboje různé verze jednoho dvoulitrového motoru. S16 má standardní nárazníky, GTI má jiné.

GTi a S16 jsou uplne stejne az na drobnosti a GT je jine (GT = Grand Tourisme) je ti limitovana edice a ma mit stitek s vyrobnim cislem, jeden v interieru a pak na cernem polepu B sloupku na kazde strane jeden

[upravil dne 16.2.2008 Yves]

presne tak, GTI a S16 su takmer to iste, akurat GTI ma cierne perletove zrkadla, narazniky su cele vo farbe vozidla, u s16 som si to nevsimol ci tiez. Inak rozdiel co sa tyka vykonu ziadny, celkovo vzhlad je to to iste,, motor ten isty , aj vybava. Ja mam GTI , predlzene narazniky su u GT verziach . Inak ja som spokojny, nekazi sa, a to je hlavne, vykon to ma dobry, a spotreba, na dialnici takych 8 litrov, mozno trochu menej. Po meste ked slapes, je to samozrejme o dost viac. Ale nic strasne.

ok chlapi a co tal komfort a ta spotreba nie je neak vysoka ked coupe 2,0 mi zralo 7,5 na 100 ak tam mas 8l tak ale hodne svizným tempom?

pri vytacani je ta spotreba vacsia, ale kludna jazda kolem 8 litrov pohodka, s tym nemam problem, mne sa auto nekazi,takze aj stym som spokojny.

Konfort, to ma, sak to je sportova verzia, a tie samozrejme maju cosi v sebe :) , automaticka klima, vsetko v elektrike, dazdovy senzor , vyhrievane zrkadla, koza, atd, je to rozdiel ako u 1.1

zrychlenie to ma ake? bo dal som v cechach vypoved a budem robit doma tak tych km uz moc nenajazdim tak viac menej mesto a chcem auto ktore ma vykon a zas velke auto mi tiez bude zbytocne tak ze si stym spokojny?je to aj neak znizene od vyroby?

CO JA VIEM, ja mam KW2 podvozok, a znizene dost :) ,do ulic je dobre, sak male dobre sa s tym chodi, zrychlenie, no po uprave sa mi podari z 0- 100 pod 7 sekund, ale to treba viac veci upravit. Podla mna je to ddobre autoooo a budes spokojny, inak 1,6 16v su tiez dobre, aj ked je to o poznanie slabsie pri vyssich rychlostiach

RC je super, chcel by som ho, ale je stale este drahy, a za take peniaze, no neviem. Podvozok KW2 - , vyfuk od motora antikor , zvody sportove otvorene, sanie spravene firmou , chip, omedzovac posunuty, zajtra mi pridu iridiove denso sviecky ...

RC je TOP .

podvozok 50 000sk, vyfuk 20 000sk, brzdy brembo :mad: ,vyfukove zvody.atd... je to drahe ked chces kvalitne