Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nestastne307ky


lamancha

Recommended Posts

Nemůže být také trochu problém v tom, že auto bylo bourané? Když jsem měl prvního peugeota, tak byl také bouraný a opravený. Celou dobu co jsem ho měl jsem neustále přicházel na různé problémy a vždy to mělo souvislost s tím, že bylo bourané. A to tenkrát ještě zdaleka nemělo tolik elektroniky. Už nikdy bourané a od té doby spokojenost. Samozřejmě u ojetiny se vždy něco najde, ale peugeota bych neměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja rec, treba si len tak letmo kuknut aj fora inych znaciek. Tak isto sa nadava na golfy, vectry, ochcavky a inu motohaved ale zaver je vacsinou ten isty. V konecnom dosledku, spokojnost chlapa so svojim milacikom. Pred tym, ako som kupil peugeota som za cca 8 rokov vymenil 2 simky na ktorych som sa naucil od elektriky po klampiarinu takmer vsetko, ale mal som ich rad pre ich eleganciu a pohodlie. Potom som na 7 rokov presedlal na Skodu 120 do ktorej som siahol len 2x. Raz ked som menil prepinac na blinkre a raz som menil tesnenie pod hlavou, ale na pohodlie a priestor nemala ani zdaleka na Simcu o 15 rokov starsiu. Sem tam ako ulet nejaka lada, T613, wartburg a nakoniec som aj tak skoncil u francuza. Stoji ma sice niekedy viac ako dosahuje moj mesacny prijem, ale ten usmev prednej masky stoji za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Nema307sw

Moja rec, treba si len tak letmo kuknut aj fora inych znaciek. Tak isto sa nadava na golfy, vectry, ochcavky a inu motohaved ale zaver je vacsinou ten isty. V konecnom dosledku, spokojnost chlapa so svojim milacikom. Pred tym, ako som kupil peugeota som za cca 8 rokov vymenil 2 simky na ktorych som sa naucil od elektriky po klampiarinu takmer vsetko, ale mal som ich rad pre ich eleganciu a pohodlie. Potom som na 7 rokov presedlal na Skodu 120 do ktorej som siahol len 2x. Raz ked som menil prepinac na blinkre a raz som menil tesnenie pod hlavou, ale na pohodlie a priestor nemala ani zdaleka na Simcu o 15 rokov starsiu. Sem tam ako ulet nejaka lada, T613, wartburg a nakoniec som aj tak skoncil u francuza. Stoji ma sice niekedy viac ako dosahuje moj mesacny prijem, ale ten usmev prednej masky stoji za to.

Pekne si to naísal. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. koupit ojetý auto=koupit bouraný auto (1%případů není bouraný)

2. když je bouračka jen na plechy a vše se udělá jak má, nemůže mít vliv třeba na motor (můj případ)

3. vím, že každý auto má něco, ale aspoň v servisu vědí, jak to opravit...u peugeota neví nikdo nic

4. měl jsem už tyto auta: 1xmitsubishi, 1xmg, 4xfiat, 2xopel, 1xaudi, 1xvw, 2xcitroen, 6xškoda, 2xseat, 1xrenault, 1xmazda, 1xtoyota, nějaký motorky a teď druhýho peugeota.

Byly v tom ojetý, opravený bouraný i úplně nový, původně jsem vyučenej automechanik, takže se v tom i vyznám, ale s 307kou si neví nikdo rady, předtím se mi to ještě nestalo. Jinak měním auta i 2x ročně, kdyby se někdo divil počtu přibližovadel...:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

antipolution faut - ze to každýho tak dráždí... jiným autům se jen rozsvítí kontrolka a v servisu obvykle ví taky pěkný prd... Dneska je to spíš o diagnostice a o práci s ní. 307 je jedno z prvních aut s multiplexem, Fapem, dvouhmoťákem,... Dočkejte času, všechno tohle se začalo montovat i u ostatních značek. Nejde prostě porovnat 307 s např. OI a II. Oktávka je proti tomu beznadějně zastaralá ( Comonrail, FAP, multiplex ) je tudíž logické, že se tam nemá co vysrat ( kde nic není, nic se neposere ). Momentálně sedlám jesště služebně Octavii předchozí generace ( 77kw PD ) - a jestli tu někdo bude mlít o spolehlivosti, ať si ji koupí a pozná. ( najeto 88tis. - mám ji od voňavky a zatím \"jen\" dvouhmoťák, vstřiky, jakési čerpadlo a pár drobností cca za 100tis - zárukami je škodovka proslavená, takže cca polovina na dřevo ). Jen pro úplnost doplním . Když mi 307ma rižne kontrolu, jedu aspoň v nouzáku. Německá \"kvalita\" zhebne klidně uprostřed křižovatky.

Nepomlouvám, nekritizuju jen se prostě dneska sere všechno, nebejt elektroniky, bylo by nám krásně. ( s láskou vzpomínám na 309GRD )

Upřímně, měl jsem služebně Astru, Golfa, Oktávku, Megana - všechno v naftách a PD nebo CR. Sralo se to všechno, 307 je v tomhle ohledu srovnatelná.

Závěr : najdi si inteligentní servis a nevymlouvej se na značku, mě problém vyřešily ve 150km vzdáleným servisu a to v Peugeotu jen kroutili hlavou.

Omlouvám se, ale muselo to ven :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasné že se vše nechá opravit, co se týká plechařiny. Jenže víte jak dlouho a kde to bourané auto stálo? Třeba někde venku, pomačkané plechy, rozbité sklo a tak se všude dostane vlhkost. Ta je pro elektroniku přímo smrtící. Proto mluvím o tom, že může být problém s bouraným autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si auto vybral na Autoscout 24.de.Ozval se mi autosalon Peugeot,kde bylo koupeno a servisováno.Nehavarováno.Tak jsem vyrazil na 700km trasu.Auto mělo najeto 78tkm a bylo nádherný.Pořát ještě je.Jednali se mnou,jako kdybych kupoval auto za milion.S tím jsem se u nás teda nesetkal.Těď má najeto 101tis. a už jsem toho vyměnil dos.Např. klasické klepání od zadní nápravy.Dal jsem nové tlumiče i s horním uložením e klepe to pořát.Zjistil jsem,že to dělá nádrž,když je plná.Holt neplním.Pak třeba vrzání od klínového řemene,jenom v zimě.Kouupil jsem nový řemen,obě kladky a tu řemenici na klice,která to prý dělá na 99%.Vrže to pořát.Prý to jde od rozvodů.Spojka po zahřátí vrže jako ....Motor studený klape,jako diesel.Manualní klima spíná a vypíná,jako o život.Větrák nejde na dvojku.Výfukový spoj skřípe i po montáži těch podložek a těsnění.Zadní dveře reznou.A stejně ho neprodám!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som auto kupoval pred viac ako rokom. som s nim nadmieru spokojny - aj ked je to moje prve auto. ale sedel som v BMW, v novom Citroene C4ke a v audine a4 starsej asi 2000 rok. ale tu je pre mna ovela viac miesta, pohodlnejsie a priestranejsie. zatial \"klop, klop\" ziadne opravy len klasicka investicia - gumy, disky, rozvody, stierace, nafta, aditiva. kupoval som ho s 105000 km a teraz mam 125000 a fakt bez oprav - len na jesen mi zacal piskat zotrvacnik - ale zatial to nechavam. takze za mna 307 sw za JEDNA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

já jsem se svou 307 Break po faceliftu taky spokojený.... a musím říct že je nás asi více, protože v regionu kde se pohybuju (Nový Jičín, sev.morava) potkávám stále více a více 307ček.......nebo že by jen byly cenově dostupnější ??... někteří i kamarádsky zdraví bliknutím světel:super

co mě ted v zimě prudí, je neskutečně nízký čumák auta, takže zaparkovat auto do vyššího sněhu na sídlišti je obrovský risk:aut

ale dávám za 1:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...