Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

demontáž bočného airbagu


gregino

Recommended Posts

Původně zaslal: gregino

Vie mi niekto poradiť ako sa správne a bezpečne demontuje bočný airbag na sedadle? :myslim Mám v pláne dať doporiadku opotrebované čalúnenie, no airbag v tom prekáža.

[upravil dne 14/2/08 gregino]

No osobně bych to nechal na odborném servisu, protože nechat si ustřelit hlavu jenom díky čalounění, no nevím...:myslim A to "ustřelit" fakt myslím doslovně:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servise Peugeot sa na to pozerali akoby este nevideli bocny airbag, dokonca jeden zo servisakov zacal calunenie este viac trhat (neviem co tam chcel vidiet) :o som ho musel zastavit. No ale nepovedali mi nic o demontazi...jedine, ze to zakryju potahy :potlesk. Tak som sa obratil na toto forum, ze aspon niekto moze mat skusenost. Ak mi Feldo pomozes...:myslim:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja som ich už daval dolum a poviem ti je to pekna babračka.Kedže som nezohnal original airbag tak som tam dal len kritku.Je to tak spravene že sa dostanes knemu uplne do pohody vtedy ked odcalunis sedačku inak sa neda.´Ta kritka kde je vitlačeny napis airbag ta je tam sice iba nasunuta ale ma na sebe protizuby takže ak by si ju nasilím vytahoval tak ju celu pokafreš.Musíš sa dostat popod calunenie a povolit dve matice ale tie su atipicke len trojzube nie klasika:nevim:nevim.Idealne by bolo popod calunenie dostat ruku a pomoct tym pritubom na tej kritke aby sa pootvorili a vitiahli potom sa ktomu da bezproblemu dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Původně zaslal: KoNG

každopádně se připrav že tě čeká rozebrání celé sedačky já už to kdysi dělal právě pro jejich kontrolu když jsem koupil auto :)

Boha a dokazal si to dat dokopi?:D:D:D:D to teda vymysleli!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feldo

Původně zaslal: KoNG

každopádně se připrav že tě čeká rozebrání celé sedačky já už to kdysi dělal právě pro jejich kontrolu když jsem koupil auto :)

Boha a dokazal si to dat dokopi?:D:D:D:D to teda vymysleli!!!
Dokázal je to skládačka ale jde to nejvíce se člověk zadrbe s očky které to všechno drží pohromadě

post-0-1410959918086_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

pekne si sa pohral :potlesk:potlesk:potlesk.Ja som tie bočne agy ešte stale nezohnal ale čakam že pridu za mnou samé:DSom to dal zatial prečalunit a snad niekde natrafím ani nebudem vediet ako:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie foto vystihuju pekny kus prace az sa mi do toho nechce :) , klobuk dole. Uz zvazujem aj moznost precalunit sedacky presne podla svojej predstavy...A ludia ktori calunia autosedacky urcite maju skusenosti s airbagmi. No este som sa k tomu nedostal. Kolko ta Feldo stalo precalunenie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...