Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Engine coolant temperature to high?


bure

Recommended Posts

sem tam si zaprehanim :roker nicmene chladici smes ?, tak logicky by to mohla byt chladici kapalina (nemrzka, destilka) , jenze chladici smes je v podstate i olej v motoru a jelikoz jsem po vymene, taxem byl po ujeti par kilometru behem kterych natekl olej vsude kam mel, dolit a krapet jsem prelil, tak me napadlo jestli treba jeste taky neni cidlo v oleji, kdyz mam budik teploty oleje, proste neni cidlo jako cidlo a ja si nejsem jisty ktery cidlo no :cool:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ktore cidlo, ale zjavne ti to hlasi, ze sa ti prehrieva chladiaca kvapalina. Takze asi to bude nieco v chladiacom okruhu. Ale este som sa s tym nestretol a netusim co by to presne mohlo byt. Ale povedal by som, ze vsetko je ok az na tu diagnostiku co vypise takuto nezmyselnu hlasku, takze mozno nejake cidlo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to čidlo teploty vody. Nedávno jsem ho taky měnil. Když je špatné, auto žere více (ŘJ si myslí, že je motor studený, tak dává bohatší směs)... doporučuji vyměnit co nejdřív. Zelené je Coolant temp sens.:

Foto z :www.peugeot406coupe.com

cidla_motoru.jpg

[upravil dne 15/2/2008 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...