Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žádost o zapůjčení kabelu


Dundee

Recommended Posts

Chtěl bych touto cestou požádat jakéhokoliv vlastníka CD changeru Clarion (tuším C-bus- kulatá koncovka) z Prahy a okolí, zda by mi mohl zapůjčit propojovací kabel k changeru. Potřeboval bych ověřit kompatibilitu mojeho rádia PU-9679A a changeru CDC 634 a na netu nic nemůžu najít:(. Díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

uz vidim,jak ten kabel nadsene vyndavaj z auta na zapujceni:D:D:D

Já spíš doufám, že má někdo venku kabel i s changerem. Zase na druhou stranu se mi moc nechce dávat prachy za kabel, abych třeba zjistil, že mi neni k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jestli je to ten samej co mám já, tak neni problém ... Můžeme to někdy zkusit. Teď jenom fakt nevim, jestli se do starejch 406tek SVček dávaly Clariony ... já to nějak neřešil ...;)

Starý modely 406 měly rádia Philips a tudíž i changery. Ale díky za nabídku;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Dundee - chapu, ze origo je origo, obdivuji tvoji vytrvalost. Ja bych osbne sel do autaradia s MP3...

Nemít ovládání pod volantem, který by tam pak zůstalo nevyužitý nebo by po něm zůstala nevzhledná díra (holt světlej interiér), tak taky pořídim jiný rádio.

Jednou jsem tam zkusil šoupnout Sony na CD a povedlo se mi jen po zapnutí klíčku rozjet mechaniku, ale tim to haslo. Rádio se nezaplo, nerozsvítilo, prostě nic, jen zavrčela mechanika. Koukla jsem na ISO konektory a zjistil jsem, že v autě mám na napájecím konektoru 5 drátů, kdežto ke všem rádiím jdou z konektoru pouze 4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Demo

Dundee - chapu, ze origo je origo, obdivuji tvoji vytrvalost. Ja bych osbne sel do autaradia s MP3...

Nemít ovládání pod volantem, který by tam pak zůstalo nevyužitý nebo by po něm zůstala nevzhledná díra (holt světlej interiér), tak taky pořídim jiný rádio.

Jednou jsem tam zkusil šoupnout Sony na CD a povedlo se mi jen po zapnutí klíčku rozjet mechaniku, ale tim to haslo. Rádio se nezaplo, nerozsvítilo, prostě nic, jen zavrčela mechanika. Koukla jsem na ISO konektory a zjistil jsem, že v autě mám na napájecím konektoru 5 drátů, kdežto ke všem rádiím jdou z konektoru pouze 4...

Sony s Philipsem komunikuji pomocí redukce. To vím, jelikož jsem se na to ptal v Sony, kde se podívali do katalogu + tabulek a zjistili, který typ cd měniče Sony komunikuje s rádiem Philips 4050. Ale cena té redukce je myslím okolo 2500,-Kč.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dnes dorazil changer, Radek mi ho na zkoušku poslal;)

Plnej očekávání i toho nejhoršího jsem se vydal k autu (vybaven changerem, kabelem a štosem CDček), zapojil a ono to funguje!!!:D:D:D:super

Takže ode dneška nejsem odkázanej jen na příjem signálu rádia:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...